Obchod

V naší stylové prodejně můžete na celý sortiment s výjimkou knih uplatnit nákupní vouchery, které obdržíte za doporučení nového člena Alpenvereinu. Za 200 Kč tak můžete mít třeba skvělou mapu z edice Alpenverein úplně zdarma...
Veškeré zboží máme skladem v prodejně Brno, Údolní 57. Samozřejmostí je i zasílání poštou. Pro členy Alpenverein-Edelweiss/OEAV.cz platí snížené ceny, které vždy uvádíme u jednotlivých položek.

Prodejna: Brno, Údolní 57 clenstvi@oeav.cz | tel. 606 075 575. Zboží vám rádi zašleme i poštou.
 

AKCE NA VYBRANÉ ZBOŽÍ


knihy

Lezecký průvodce „Nejkrásnější cesty na písku“
Jana Bejčková

Jde o netradiční zpracování lezeckého průvodce: výběr (celkem 223) nejkrásnějších lezeckých cest v oblastech Hruboskalsko, Prachovské skály, Tisá a Ostrov. Každá cesta je zvlášť vyfocená a zakreslená do fotografie červenou čarou. Součástí průvodce jsou autorské mapky. Kniha má 192 stran, celobarevné provedení na křídovém papíře, formát A5, šitá plus lepená vazba. 

 290 Kč  cena OEAV, běžná cena: 320 Kč

mikina světlá

Pánská mikina s kapucí
Krásná a zejména funkční mikina vyrobená ze směsi vláken odolávajícím profouknutí, čímž udržují tělo více v teple a také velmi rychle schne. Design doplňuje nášivka na pravém rukávu, štítek s protěží a kapuce, která má uvnitř šachovnicový vzor.

 1500 Kč  velikost XS, XXL

Multifunkční šátek OEAV.CZ
Multifunkční šátek SVEN s motivem alpské protěže. Nabízíme jej ve třech barevných variantách: zelená, bílá a bílá se žlutými středy květů. Šátek lze nosit mnoha způsoby – jako členku, čepici, kuklu, šátek na krk nebo jen tak jako elegantní doplněk.

 250 Kč  pro členy Alpenvereinu, běžná cena: 300 Kč 

 NOVINKA 

Turistický batoh Deuter
Ideální batoh pro jednodenní i vícedenní túry. Anatomicky tvarované ramenní popruhy a zádovým systémem Aircomfort zaručuje pohodlné nošení. Velká kapsa je přístupná klasicky svrchu tak i z boku. Kapsy nalezete v horní části batohu a síťové po stranách. Součástí je také odjimatelná pláštěnka a prostor pro vodní rezervoár.<

 2200 Kč  pro členy Alpenvereinu, běžná cena: 2550 Kč  

Řetízek s přívěskem ve tvaru alpské protěže
Opravdu krásný přívěsek ve tvaru protěže zdobený 7 skleněnými kamínky zavěšený na tenkém hadím řetízku.

Velikost přívěsku je 22 mm, přívěsek i řetízek jsou bez obsahu niklu, kadmia i olova (v souladu s předpisy EU).
Dodáváno v bílé dárkové krabičce.

  1000 Kč  pro členy Alpenvereinu, běžná cena: 1 250 Kč 
knihy

České himálajské dobrodružství II - zápisky Marouška blázna
Marek Holeček

Osobní zápisky jednoho z našich nejlepších současných horolezců, v nichž popisuje velkolepé i tragické zkušenosti s lezením, ať už na osmitisícovkách, nebo na skalách, nabízejí unikátní příběhy i fotografie a jsou doplňkem k dokumentárnímu seriálu České himálajské dobrodružství II.

 370 Kč  cena OEAV, běžná cena: 399 Kč

Mapy edice Alpenverein

Rakousko a Německo / Alpy – edice Alpenverein
Tyto podrobné mapy (obvykle v měřítku 1: 25 000) pokrývají všechny významné horské skupiny Rakouska a Německa. K tomu patří i Brenta a masiv Sella v Dolomitech. 

Ceník a přehled mapových listů ke stažení (870 Kb, pdf)


Expediční mapy z edice Alpenverein
V edici Alpenverein vychází také expediční mapy vybraných oblastí.

Podrobnosti v souboru expediční mapy Alpenverein (155 Kb, pdf)

nové trička

Trička OEAV.CZ
Elegantní trička s motivem alpské protěže, symbolu Alpenvereinu. Provedení dámské a pánské v rozmanitých pastelových barvách. 

 150 Kč  pro členy Alpenvereinu, běžná cena: 220 Kč