Alpenverein

Akce pro členy

Předplatné časopisů s horskou a cestovatelskou tématikou za zvýhodněné předplatné

Vedle celé řady výhod si při registraci členství/pojištění Alpenverein u naší kanceláře OEAV.CZ můžete také objednat časopisy s horskou a outdoorovou tématikou za zvýhodněných podmínek exkluzivně pro naše členy.

Objednávku předplatného můžete samozřejmě provést i kdykoliv v průběhu roku. Objednávka není vázána na registrační formulář. Ten pouze usnadňuje úhradu předplatného.

Alpenverein

Magazín Everest

Čtvrtletník o horách a lezení se slušnou porcí těch nejzajímavějších článků a fotografií. Čtyři čísla obdržíte za pouhých 60 Kč (namísto běžných 198 Kč).

Máte-li zájem o dodatečnou objednávku předplatného, obraťte se na prodejnu OEAV.CZ (clenstvi@oeav.cz). Časopis vám začne chodit od následujícího vydání.

Jednotlivé číslo lze objednat za 59 Kč přímo na stránkách časopisu.

www.ieverest.cz 

Alpenverein

Časopis Montana

V češtině nejdéle vycházející časopis pro všechny, kteří poznají skobu od karabiny.

Před úhradou celoročního předplatného (6 čísel) za zvýhodněnou cenu 420 Kč (namísto běžných 490 Kč) si můžete nechat zaslat ukázkové číslo přímo z redakce zdarma – pište na provoz@montana.cz

www.montana.cz

Alpenverein

SwissMag

Časopis Swissmag se věnuje fenoménu Švýcarska a všem zajímavostem s ním spojeným.

Vychází 2x ročně v březnu (letní vydání) a září (zima). V rámci dvouletého předplatného v ceně 200 Kč členové OEAV.CZ obdrží zdarma knihu GRAND TOUR - 111 TIPŮ.

Alpenverein

SNOW

SNOW je určen všem vyznavačům sjezdového lyžování, ale i skitouringu, freeridu a třeba i cestování s lyžemi do exotických krajů. 

V rámci promo předplatného získáte 3 standardní vydání časopisu SNOW za 130 Kč (běžná cena 222 Kč). Ukázkové číslo zdarma z náhodného výběru časopisu SNOW z předchozí zimní sezony zasílá redakce: predplatne@snow.cz

Objednávkou zvýhodněného předplatného zájemce uděluje souhlas se zpracováním a archivací osobních údajů redakci časopisu v tomto rozsahu >

Aktuality

Vyhraj outdoorový mobil Land Rover Explorer

25. 06. 2018
Máte rádi přírodu, umíte se k ní chovat a respektovat jí a nepotřebujete na cestách denně zázemí...

Tomáš Bystřický: Horská výzva mi dala Terku

25. 06. 2018
Boží Dar – Následující dvě zastávky Rock Point – Horské výzvy má pod svojí patronací ambasador...

Letní Everest plný hor a lezení

25. 06. 2018
I když by to tak podle titulní strany mohlo vypadat, nemusíte být zrovna výkonnostním lezcem,...
Nahoru