Alpenverein OEAV.CZ Moje kolo

Nová prodejna MOJEKOLO v Ostravě

2 patra s koly, elektrokoly a cyklo doplňky

Ještě větší výběr kol, elektrokol a cyklodoplňků nabízí všem cyklo nadšencům ostravská prodejna MOJEKOLO, která se koncem listopadu přestěhovala do většího. Na nové adrese 28. října 2118/182 v Ostravě Mariánských Horách na vás čeká výběr cyklistického zboží, jaký jinde v Ostravě nenajdete.

Alpenverein OEAV.CZ Mojekolo

Větší výběr a vyhrazené parkování

Celá dvě patra jsou do posledního místa zaplněna vším, co hobby i profi cyklista potřebuje. Na 460 m2 prodejní plochy najdete široký výběr kol a elektrokol oblíbených značek Ghost, Lapierre, Electra, Merida, Raymon, Conway, Norco nebo Husqvarna a taky kvalitní cyklodoplňky, příslušenství a komponenty ihned k mání. Stačí si vybrat.

Samozřejmostí je zkušený personál, kvalitní servis a půjčovna elektrokol. Velkou výhodou nové ostravské pobočky je i vyhrazené parkování pro klienty.

Alpenverein OEAV.CZ Mojekolo

Dárek k nákupu kola – akce do konce roku

Z nové prodejny na novém kole a s novou helmou. Tak by se dala ve zkratce popsat akce, která na nové prodejně MOJEKOLO probíhá.

Ke každému kolu nebo elektrokolu zakoupeném na e-shopu MOJEKOLO, které si osobně vyzvednete na nové ostravské prodejně, vám zdarma přidáme i špičkovou helmu Cratoni. Při koupi dětského kola vás čeká dětská helma zdarma, k nákupu jízdního kola či elektrokola pro dospělé dostanete dospěláckou přilbu.

Akce platí do 31. 12. 2020 při objednání kola v e-shopu www.mojekolo.cz s osobním vyzvednutím v nové kamenné prodejně Ostrava nebo při zakoupení kola přímo na prodejně v Ostravě (pokud vládní opatření dovolí do konce roku otevřít).

Alpenverein OEAV.CZ Mojekolo

Otevírací doba a kontakty zůstávají

Kontakty na novou prodejnu zůstávají stejné, nemění se ani otevírací doba. Stejný zůstává i tým prodejců, na které jste byli v Ostravě zvyklí. Mění se jen adresa.

Od 23. 11. 2020 se na vás tým MOJEKOLO těší na ulici 28. října 2118/182. Zatím obchod funguje jen jako servis a výdejní okénko e-shopových objednávek, ale už brzy (doufejme) zahájí provoz jako plnohodnotná prodejna s nejširším výběrem cyklistického zboží v Ostravě. Už se nemůžeme dočkat.

Alpenverein OEAV.CZ Mojekolo

Slevy pro členy Alpenvereinu OEAV.CZ

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ mohou využít jednorázovou slevu na nákup anebo servis jízdních kol v prodejnách MOJE KOLO.

Přehled bonusů a slev

Alpenverein Mitgliedskarte 2021

Alpenverein

skvělé pojištění (nejen) do hor
Staňte se členy rakouského alpského svazu, získejte výhodné celoroční pojištění outdoorových aktvit s množstvím výhod navíc.
Registrace Express >

Aktuality

Cestování do Alp – Covid 19

31. 12. 2020
Na této stránce uvádíme aktuální pravidla a doporučení ohledně opatření proti šíření koronaviru...

Cestování do Švýcarska aktuálně

31. 12. 2020
Aktuální zprávy pro lyžaře a české turisty pro cesty do Švýcarska – ke dni 31.12.2020

Ty a tvoje karta Alpenverein

17. 12. 2020
Mít dobré pojištění do hor je pouze JEDEN dobrý důvod, proč se stát členem Alpenvereinu. Členská...
Nahoru