Alpenverein OEAV.CZ Švýcarsko TCS Glamping

Objevte kouzlo glampingu!

Otevírá se první TCS glampingová vesnička

První glampingová vesnička TCS se otevírá v roce 2019 v oblasti Alp Plaun nad Flims-Laaxem v nadmořské výšce 1 620 metrů. V tomto dočasném kempu je možné se ubytovat v letních měsících, od července do září.

Alpenverein OEAV.CZ Švýcarsko TCS Glamping

Vesničku tvoří 20 kvalitních originálních stanů a dva velké společenské stany. Lidé z měst, rodiny, gurmáni i romantici mají tak možnost exkluzivního zážitku, kdy se příroda spojí s komfortem, regionálními lahůdkami a vynikajícími víny.

TCS glamping jde s trendy a odráží potřebu zažit krásy švýcarských hor bez nutnosti obětovat zažité pohodlí. Pobyt zde pro vás bude nepřekonatelnou zkušeností.

Do Flims za zážitky

Největším lákadlem je 250 km malebných turistických tras v různých úrovních obtížnosti. Region Flims-Laax nabízí bohatý výběr aktivit.

Alpenverein OEAV.CZ Švýcarsko TCS Glamping

Výborné jídlo a nová přátelství

Hosté se schází ve společných stanech na bohatou snídani podávanou formou bufetu. Večer se zde podává lahodné tříchodové menu. Jídla jsou konzumována v příjemné společnosti s ostatními hosty u velkého stolu.

Po večeři vás bude lákat útulný salonek na sklenku dobrého vína. Dáváte-li přednost trochu klidnějšímu večeru, můžete si jej vychutnat při svíčkám na vlastní terase.

Horské restaurace v okolí navíc slibují nečekaná kulinářská potěšení.

Alpenverein OEAV.CZ Švýcarsko TCS Glamping

Cestovní ruch má v oblasti obcí Flims-Laax-Falera bohatou historii. Tzv. Grand Canyon Švýcarska (vznikl při obrovském sesuvu před více než 10 000 lety) je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů ve Švýcarsku. Flims-Laax je navíc také ideálním výchozím bodem pro návštěvu tektonické arény Sardona zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.

Alpenverein OEAV.CZ Švýcarsko TCS Glamping

Pohodlí glamping stanů

Stany o velikosti 25 m² jsou umístěny na pevné dřevěné základně a jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, malým stolkem s pohodlnými židlemi, lavicí s úložným prostorem a stojanem na oblečení. Koberce, polštáře, lampy a další láskyplně uspořádané dekorativní předměty vytvářejí pocit domova.

Každá jednotka je napájena elektřinou a může být ohřívána. Pohodlné sedací vaky na terase jsou ideální pro lenošení a odpočinek. Každá stanová jednotka má přístup k vlastnímu soukromému ekologickému WC a prostorným společným sprchám s ručníky.

Velkorysá lokalita umožňuje umístění jednotlivých stanů tak, aby měl každý z nich dostatečné soukromí.

Alpenverein OEAV.CZ Švýcarsko TCS Glamping

TCS Training & Freizeit AG

Chemin de Blandonnet 4
1214 Vernier / Genève
Tel .: +41 (0) 58 827 25 20
glamping@tcs.ch

Bližší informace na webových stránkách

Alpenverein OEAV.CZ Švýcarsko TCS Glamping

CK V-TOUR | Specialista nejen na Švýcarsko

Specializujeme se na ferratové, turistické, cyklo i MTB programy v Alpách. Provedeme vás při vašich výstupech na vrcholy v Evropě i ve světě. 

Malé skupinky, zkušení průvodci, žádné noční přejezdy

Prohlédněte si katalog zájezdů

Aktuality

Letní akce s CK V-tour

25. 07. 2019
Léto je v plném proudu a V-tour vyráží na řadu super zájezdů! Prohlédněte si přehled blížících se...

Expedice 2020 s V-tour

14. 06. 2019
Rádi plánujete větší dovolenou dostatečně dopředu? Na webu www.v-tour.cz již najdete přehled...

Freytag & Berndt nově na Údolní 57, Brno

13. 06. 2019
Od 24.5.2019 je v prostorách naší prodejny Alpenverein OEAV.CZ opět z velké části dostupný...
Nahoru