Partneři

Děkujeme za spolupráci našim nejvýznamnějším obchodním a mediálním partnerům

Alpenverein
Cestovní kancelář V-tour

Nevšední horská dobrodružství v malých skupinkách s ostřílenými horskými profesionály. Expedice, ferraty, výstupy na vrcholy, MTB, cyklistika, turistika, sněžnice, skialpy, lyžování.

Alpenverein
Alpsport

ALPSPORT s.r.o. se specializuje na prodej vybavení pro skialp, freeride, telemark, horolezectví, kemping, turistiku a nabízí největší výběr trekové obuvi.

Alpenverein
Salewa

Již od roku 1935 se v SALEWĚ snažíme posunovat pobyt v horách na další úroveň. Tvoříme technické výrobky, prodáváme vášeň pro horská dobrodružství...

Alpenverein
MOJEKOLO

MOJEKOLO vše pro cyklisty na jednom místě. Patříme ke špičce v oboru a tisíce spokojených zákazníků jsou tím  důkazem.

Švýcarská turistická centrála

Švýcarsko - Switzerland Tourism poskytuje turistické informace pro všechny návštěvníky Švýcarska.

Alpenverein
Singing Rock

Český výrobce horolezeckého vybavení s více jak 20ti letou zkušeností ve vertikálním světě. Singing Rock je lezení a lezci vyrábějící pro lezce.

Alpenverein
Časopis Montana

Neradi se chválíme, radši bojujeme s gravitací. Máme-li se popsat jednou větou, potom: "V češtině nejdéle vycházející časopis pro všechny, kteří poznají skobu
od karabiny".

Alpenverein
Magazín Everest

Čtvrtletník o horách a lezení se slušnou porcí těch nejzajímavějších článků a dechberoucích fotografií.
Více informací a předplatné na webových stránkách.

Alpenverein
Coleman

Značka Coleman se zaměřuje na výrobu produktů pro aktivní pohyb v přírodě od stanů a spacáků, přes batohy a matrace až po čelovky a vařiče.

Alpenverein
Janus

Sdružení vzniklo za účelem podpory rozvoje dětí a mládeže vyrůstajících v náhradní péči. Pomáhá jim při začlenění se do společnosti, zmírňuje rizika sociálního vyloučení.

Alpenverein
SNOW –časopis pro sjezdové lyžování

Magazín SNOW je určen všem vyznavačům sjezdového lyžování, ale i skitouringu, freeridu a třeba i cestování s lyžemi do exotických krajů. 

SWISSmag –o Švýcarsku slovem i obrazem

Časopis SWISSmag je tiskovina, která se věnuje fenoménu Švýcarsku a všem zajímavostem s ním spojeným. Pravidelně velkou část zabírají cestovatelské tipy do přírodních koutů této alpské země, aťzimní, nebo letní. Vychází 2x ročně v březnu (letní vydání) a září (zima).  

Alpenverein
OPTI-MYSTIC, reklamní agentura a grafické studio

Grafika, weby a on-line marketing.

Brněnská agentura pro nás zajišťuje kompletní propagační servis včetně návrhu (a realizace) marketingové a obchodní strategie.

Nahoru