Slevy na ubytování

Využívejte Alpenverein při každé příležitosti.
Alpenverein OEAV.CZ

Horská chata Prašivá

CHKO Beskydy

Horská chata Prašivá se nachází v nadm. výšce 706 m. Chata nabízí celoroční ubytování i stravování a slouží jako výchozí bod do řady blízkých či vzdálenějších oblastí Moravskoslezských Beskyd.
Postupně se mění v místo, kde to žije - začínají se zde pořádat besedy, promítání, malé sportovní a kulturní akce, aktivity pro rodiny s dětmi, koncertíky apod. Mezi největší zajímavosti patří bezesporu rozhledna umístěná přímo ve věžičce chaty. Od nepaměti je symbolem chaty vycpanina medvěda.

10 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Vyšní Lhoty 200, 739 51 Dobrá
T.: 555 11 22 77
E: chatari@chataprasiva.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Penzion Fryšava

Vysočina

Zvlněná krajina Žďárských vrchů plná lesů, luk, rybníčků, skalních útvarů dýchá pohodou a klidem. Ať už se chcete toulat pěšky, na kole či jinak využít volného času, vždy najdete dostatek cílů, zajímavých míst a tras na které můžete vyrazit přímo ze dveří našeho penzionu. Nadmořská výška 708 m.n.m. a poloha ve středu pahorkatiny zaručuje dostatek sněhu po celé zimní období. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. K tomu dobrá a zdravá kuchyně, bezplatné připojení k internetu a další služby. Těšíme se na setkání s Vámi.

10 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování a použití sauny.

Kontakt:
Fryšava pod žákovou horou 11, 59204
T.: 566522173; 602722038
E: rezervace@penzionfrysava.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Horský hotel Skiland

Jeseníky

Horský hotel Skiland ležící v nadmořské výšce 700 m. n. m. v malebné vesnici Ostružná obklopen krásnou přírodou Jeseníků. Poskytuje ideální místo pro turistické výšlapy, cyklistické výjezdy i lyžování jak pro jednotlivce, páry a party přátel, tak i pro rodiny s dětmi.  V areálu najdete příjemné ubytování v různých kategoriích, restauraci, tenisové kurty, bowling a další. Ideální pro aktivní dovolenou a milovníky hor.  Samozřejmostí je dobrá dostupnost autem, vlakem i busem a bezplatná WIFI v objektu.

20 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.
Minimální délka pobytu 2 noci, sleva bude poskytnuta ze základní ceny, nelze sčítat s dalšími slevami. 

Kontakt:
Ostružná 66E, 788 25
T: +420 777 254 542
E: skiland@skiland.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Statek Samsara

Moravský kras

SAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří – ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby. Zveme Vás na "projížďku" Moravským krasem. Na kole či pěšky, skrz jeskyně či přes propast Macocha. Příjemný den pak lze zakončit v sauně či vířivce a následně vše završit nezapomenutelnou večeří u krbu nebo na terase ve světle zapadajícího slunce.

13 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Klepačov 236, 678 01 Blansko
T.:727 945 560
E.: info@statek-samsara.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Apartmány JakoDoma

Rakouské Alpy - místo pro odpočinek

Apartmány JakoDoma vynikají zejména svou skvělou polohou. V blízkém okolí jsou stovky kilometrů sjezdovek a cyklotras. Přímo v domě bude pro hosty k dispozici krytý bazén a v každém apartmánu rychlá wifi.

V dosahu se nalézají skiareály Tauplitz, Schladming, Planneralm, Riesneralm, Loser, Dachstein Gletscher a další. Mimo zimní sezónu, objevíte nádherná jezeraGrundlsee, Toplitzsee, Odensee, Kammersee. Přímo ve městečku Bad Mitterndorfnaleznete příjemné restaurace a termální lázně.

20 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Sonnenalm 7, 8983 Sonnenalm, Rakousko
info@jakodoma.at

Alpenverein OEAV.CZ

Maringotka na pastvině

Bílé Karpaty

Maringotka na pastvině leží uprostřed nádherné přírody v srdci Bílých Karpat. Pro ty co hledají klid, nebo chtějí na chvilku utéct a schovat se.... být se svými blízkými, milými, se svými dětmi, nebo jen sami se sebou. Není zde elektřina, není zde pitná voda, není zde sprcha, signál velmi omezeně. Je tu dřevěná krytá terasa s posezením, základní potřeby pro přežití, kadibudka s výhledy, klid, ovce, kytky, brouci... vzduch... obloha.. hvězdy a úžasné výhledy.

25 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na zážitkový pobyt.

Kontakt:
Vápenice 73, 687 74, Starý Hrozenkov
T.:605 263 494
E.: maringotka@ha-do-na.cz

Nahoru