Slevy na ubytování

Využívejte Alpenverein při každé příležitosti.
Alpenverein OEAV.CZ

Horská chata Prašivá

CHKO Beskydy

Horská chata Prašivá se nachází v nadm. výšce 706 m. Chata nabízí celoroční ubytování i stravování a slouží jako výchozí bod do řady blízkých či vzdálenějších oblastí Moravskoslezských Beskyd.
Za poslední roky se s nástupem nových chatařů výrazně proměnila na místo, kde to žije - pořádají se zde besedy, promítání, malé sportovní a kulturní akce, aktivity pro rodiny s dětmi, koncertíky apod. Mezi největší zajímavosti patří bezesporu rozhledna umístěná přímo ve věžičce chaty. Lákadlem je klasická domácí kuchyně bez smažených jídel. Od nepaměti je symbolem chaty vycpanina medvěda a v poslední době sem nejvíce návštěvníků chodí na vyhlášené borůvkové knedlíky.

10 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Vyšní Lhoty 200, 739 51 Dobrá
T.: 555 11 22 77
E: chatari@chataprasiva.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Horský hotel Skiland

Jeseníky

Horský hotel Skiland ležící v nadmořské výšce 700 m. n. m. v malebné vesnici Ostružná obklopen krásnou přírodou Jeseníků. Poskytuje ideální místo pro turistické výšlapy, cyklistické výjezdy i lyžování jak pro jednotlivce, páry a party přátel, tak i pro rodiny s dětmi.  V areálu najdete příjemné ubytování v různých kategoriích, restauraci, tenisové kurty, bowling a další. Ideální pro aktivní dovolenou a milovníky hor.  Samozřejmostí je dobrá dostupnost autem, vlakem i busem a bezplatná WIFI v objektu.

20 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.
Minimální délka pobytu 2 noci, sleva bude poskytnuta ze základní ceny, nelze sčítat s dalšími slevami. 

Kontakt:
Ostružná 66E, 788 25
T: +420 777 254 542
E: skiland@skiland.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Statek Samsara

Moravský kras

SAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří – ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby. Zveme Vás na "projížďku" Moravským krasem. Na kole či pěšky, skrz jeskyně či přes propast Macocha. Příjemný den pak lze zakončit v sauně či vířivce a následně vše završit nezapomenutelnou večeří u krbu nebo na terase ve světle zapadajícího slunce.

13 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Klepačov 236, 678 01 Blansko
T.:727 945 560
E.: info@statek-samsara.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Maringotka na pastvině

Bílé Karpaty

Maringotka na pastvině leží uprostřed nádherné přírody v srdci Bílých Karpat. Pro ty co hledají klid, nebo chtějí na chvilku utéct a schovat se.... být se svými blízkými, milými, se svými dětmi, nebo jen sami se sebou. Není zde elektřina, není zde pitná voda, není zde sprcha, signál velmi omezeně. Je tu dřevěná krytá terasa s posezením, základní potřeby pro přežití, kadibudka s výhledy, klid, ovce, kytky, brouci... vzduch... obloha.. hvězdy a úžasné výhledy.

25 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na zážitkový pobyt.

Kontakt:
Vápenice 73, 687 74, Starý Hrozenkov
T.:605 263 494
E.: maringotka@ha-do-na.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Hotel & Apartments Jacob

Brno, Jakubské náměstí

Hotel a apartmány Jacob se nachází přímo v historické části města Brna na Jakubském náměstí. Příjemné ubytování doplňuje řada užitečných služeb. Lokalita svou atmosférou přímo vybízí k seznámení s bezpočtem kaváren, restaurací a dalších brněnských podniků.

14 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt
Jakubské náměstí 7, Brno, 602 00
T: +420 542 210 466
E: info@jacobbrno.cz

Alpenverein OEAV.CZ

Český penzion Moroder Haus

Mayrhofen, Zillertal, Rakousko

Moroder Haus se nachází v centru Mayrhofenu v srdci Zillertalských Alp. Dům s uměleckou atmosférou s 6 pokoji a apartmány pro 16 osob vyniká jedinečnou polohou v centru města s mnoha obchody a restauracemi, přesto v klidné oblasti v blízkosti lesa s turistickými a běžeckými stezkami. V blízkosti domu je minigolf, aquapark, bruslení, dětské hřiště, fotbalové hřiště a mnoho dalších atrakcí. K lyžařskému vleku Penken a Ahorn se dostanete za 7 min pěšky. Na podzim je nejlepší lyžování na ledovci Hintertux, který je vzdálen 20 minut jízdy autem. 

10 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování

Kontakt
Brandbergstrasse 357, 6290 Mayrhofen, Rakousko
T: +420 605 561 417
E: moroderhaus@gmail.com

Nahoru