Slevy na ubytování

Využívejte Alpenverein při každé příležitosti.
Alpenverein

Horská chata Prašivá

CHKO Beskydy

Horská chata Prašivá se nachází v nadm. výšce 706 m. Chata nabízí celoroční ubytování i stravování a slouží jako výchozí bod do řady blízkých či vzdálenějších oblastí Moravskoslezských Beskyd.
Postupně se mění v místo, kde to žije - začínají se zde pořádat besedy, promítání, malé sportovní a kulturní akce, aktivity pro rodiny s dětmi, koncertíky apod. Mezi největší zajímavosti patří bezesporu rozhledna umístěná přímo ve věžičce chaty. Od nepaměti je symbolem chaty vycpanina medvěda.

10 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Vyšní Lhoty 200, 739 51 Dobrá
T.: 555 11 22 77
E: chatari@chataprasiva.cz

Alpenverein

Penzion Fryšava

Vysočina

Zvlněná krajina Žďárských vrchů plná lesů, luk, rybníčků, skalních útvarů dýchá pohodou a klidem. Ať už se chcete toulat pěšky, na kole či jinak využít volného času, vždy najdete dostatek cílů, zajímavých míst a tras na které můžete vyrazit přímo ze dveří našeho penzionu. Nadmořská výška 708 m.n.m. a poloha ve středu pahorkatiny zaručuje dostatek sněhu po celé zimní období. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. K tomu dobrá a zdravá kuchyně, bezplatné připojení k internetu a další služby. Těšíme se na setkání s Vámi.

10 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování a použití sauny.

Kontakt:
Fryšava pod žákovou horou 11, 59204
T.: 566522173; 602722038
E: rezervace@penzionfrysava.cz

Alpenverein

Horský hotel Skiland

Jeseníky

Horský hotel Skiland ležící v nadmořské výšce 700 m. n. m. v malebné vesnici Ostružná obklopen krásnou přírodou Jeseníků. Poskytuje ideální místo pro turistické výšlapy, cyklistické výjezdy i lyžování jak pro jednotlivce, páry a party přátel, tak i pro rodiny s dětmi.  V areálu najdete příjemné ubytování v různých kategoriích, restauraci, tenisové kurty, bowling a další. Ideální pro aktivní dovolenou a milovníky hor.  Samozřejmostí je dobrá dostupnost autem, vlakem i busem a bezplatná WIFI v objektu.

10 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Ostružná 66E, 788 25
T: +420 777 254 542, +420 583 230 068
E: skiland@skiland.cz

Alpenverein

Statek Samsara

Moravský kras

SAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří – ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby. Zveme Vás na "projížďku" Moravským krasem. Na kole či pěšky, skrz jeskyně či přes propast Macocha. Příjemný den pak lze zakončit v sauně či vířivce a následně vše završit nezapomenutelnou večeří u krbu nebo na terase ve světle zapadajícího slunce.

13 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Klepačov 236, 678 01 Blansko
T.:727 945 560
E.: info@statek-samsara.cz

Alpenverein

Apartmány JakoDoma

Rakouské Alpy - místo pro odpočinek

Apartmány JakoDoma vynikají zejména svou skvělou polohou. V blízkém okolí jsou stovky kilometrů sjezdovek a cyklotras. Přímo v domě bude pro hosty k dispozici krytý bazén a v každém apartmánu rychlá wifi.

V dosahu se nalézají skiareály Tauplitz, Schladming, Planneralm, Riesneralm, Loser, Dachstein Gletscher a další. Mimo zimní sezónu, objevíte nádherná jezeraGrundlsee, Toplitzsee, Odensee, Kammersee. Přímo ve městečku Bad Mitterndorfnaleznete příjemné restaurace a termální lázně.

20 % sleva pro členy Alpenverein-OEAV.CZ na ubytování.

Kontakt:
Sonnenalm 7, 8983 Sonnenalm, Rakousko
info@jakodoma.at

Nahoru