Doporučte Alpenverein

Doporučte Alpenverein

Čím je nás více, tím více dokážeme

Představte svým kamarádům a známým výhody členství/pojištění Alpenverein. Zaregistruje-li se na vaše doporučení nový člen, máme pro vás přípraveny atraktivní prémie.

1 – 4 noví členové na vaše doporučení

Za každého z nich získáte podrobnou mapu z edice Alpenvereinu* v měřítku 1:25 000 nebo 1:50 000 dle vlastního výběru a navíc voucher v hodnotě 15 € k nákupu na e-shopu Conrad***. Přehled map Alpenvereinu >

5 nových členů

Obdržíte voucher v hodnotě 60 € k nákupu v síti prodejen Sportler** a navíc voucher v hodnotě 25 € k nákupu v e-shopu Conrad***.

10 nových členů

Obdržíte voucher v hodnotě 140 € k nákupu v síti prodejen Sportler** a navíc voucher v hodnotě 25 € k nákupu v e-shopu Conrad***.

* z akce jsou vyjmuty expediční mapy a mapy pro sportovní lezení
** Voucher Sportler lze uplatnit na e-shopu www.sportler.com, na všech prodejnách Sportler anebo pro telefonické objednávky na tel. +39 (0) 471 208 202
** Voucher Conrad v hodnotě 15 € (min. nákup 15 €) a 25 € (min. nákup 25 €) platí na e-shopu www.conrad.at anebo pro telefonické objednávky na tel. +43 (0) 50 204 040 

Doporučení více nových členů

Pokud se na vaše doporučení chystá do Alpenvereinu prostřednictvím naší kanceláře OEAV.CZ registrovat vyšší počet zájemců, máme pro vás připraveny ještě další užitečné dárky! 

Hromadné registrace

Prostřednictvím hromadných registračních formulářů lze pohodlně registrovat členy horolezeckého oddílu, oddílů Klubu českých turistů apod. Výhodou jsou především nižší členské poplatky pro všechny členy a to včetně jejich rodinných příslušníků. Navíc předseda oddílu může získat zajímavé prémie za nové členy.

Individuální nabídku a formuláře vám rádi zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím na clenstvi@oeav.cz, anebo volejte 606 075 575.

Podmínky získání dodatečných prémií od kanceláře OEAV.CZ

  • Jste nejméně 30 dní u nás registrovaným členem Alpenvereinu/OEAV.CZ
  • Máte uhrazeno členství na na aktuální rok.
  • Novým členem Alpenvereinu se rozumí každý plně platící člen, který dosud v OeAV registrován vůbec nebyl a nenárokuje zvýhodněné členství v ČHS.
  • Nový člen se registruje přes stránky www.oeav.cz anebo přímo v kanceláři OEAV.cz, Údolní 57 Brno či na prodejnách Alpsport (Brno, Praha, Ostrava).
  • Nový člen uvede do poznámky v přihlášce na čí doporučení se hlásí.

Předání prémií a voucherů

Poté, co nový člen řádně uhradí členské příspěvky, se můžete o vouchery a prémie přihlásit. Mapy a vouchery Sporler a Conrad vám budou zaslány přímo z centrály Rakouska. Dodatečné prémie od OEAV vám zašleme e-mailem anebo si jej lze vyzvednout osobně v kanceláři OEAV.CZ. Pro vydání od vás potřebujeme znát jméno a datum narození nového člena. 

Aktuality

3x Švýcarsko v knižní podobě

13. 10. 2017

Ve stálé nabídce naší prodejny právě přibyly 3 tituly věnující se Švýcarsku. Před blížící se...

Podzimní Everest je tady!

11. 10. 2017

Podzimní Everest nabízí celou řadu tipů, kam v tomto kouzelném období vyrazit. Snímky Petra...

Zářiové tipy na chaty

09. 09. 2017

Ve spolupráci s Německým a Jihotyrolským Alpenvereinem jsou každý měsíc představovány tipy na...

Nahoru