Alpenverein OEAV.CZ Adrex Vír

Adrex Base Camp

Test centrum a půjčovna sportovního vybavení ve Víru

Obec Vír ležící pod stejnojmenou vodní nádrží nabízí unikátní sportovní zážitky. Během zimy můžete navštívit jedinečnou ledovou stěnu, po celý rok využívat několik zajištěných via ferrat, okolní krajina je rájem pro horská kola a díky přehradní nádrži se může tato malá obec pochlubit i vlastním vodáckým kanálem. To je jen malý výčet aktivit, které zdejší region nabízí. To vše zasazené do nádherné a stále ještě panenské přírody Českomoravské vrchoviny.

Unikátní testovací centrum

Adrex Base Camp vznikl z nadšení provozovatelů pro různé outdoorové sporty a z touhy koncentrovat kvalitní vybavení a služby pod jednu střechu. Dominantní zastoupení mají v test centru kola. Aktuálně zde najdete exkluzivní biky od českých značek RB, SingleBe, NOVÁK, Samorost, TiWorks a Quint. Tyto zakázkové stroje doplňují dětská a elektro kola Rock Machine. Nejvíce zájemců však lákají do Víru ferraty. Půjčovna disponuje více než 20 sety Rock Empire a personál Vás odborně proškolí. Komplexní služby doplňuje info centrum, občerstvení, servis kol a outdoor shuttle pro kola a lodě.

Na místě si také můžete sjednat či prodloužit členství-pojištění Alpenverein OEAV.CZ. Naši členové využívají zdejší služby se slevou.

Stránky Adrex Vír

Aktuality

JeLyMan 2019

19. 02. 2019
Zveme vás na závod v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého...

Kunstmeile Krems / Umělecká Galerie Kremž

19. 02. 2019
Kdejaký horal zná ten pocit nadšení z nadcházejícího dobrodružství, který ho doprovází cestou po...

Kempování na sněhu? Proč ne!

19. 02. 2019
Jste připraveni na zimní dobrodružství? Objevte okouzlující glampingové chatky od TCS Camping Scuol...
Nahoru