Alpenverein OEAV.CZ Adrex Vír

Adrex Base Camp

Test centrum a půjčovna sportovního vybavení ve Víru

Obec Vír ležící pod stejnojmenou vodní nádrží nabízí unikátní sportovní zážitky. Během zimy můžete navštívit jedinečnou ledovou stěnu, po celý rok využívat několik zajištěných via ferrat, okolní krajina je rájem pro horská kola a díky přehradní nádrži se může tato malá obec pochlubit i vlastním vodáckým kanálem. To je jen malý výčet aktivit, které zdejší region nabízí. To vše zasazené do nádherné a stále ještě panenské přírody Českomoravské vrchoviny.

Unikátní testovací centrum

Adrex Base Camp vznikl z nadšení provozovatelů pro různé outdoorové sporty a z touhy koncentrovat kvalitní vybavení a služby pod jednu střechu. Dominantní zastoupení mají v test centru kola. Aktuálně zde najdete exkluzivní biky od českých značek RB, SingleBe, NOVÁK, Samorost, TiWorks a Quint. Tyto zakázkové stroje doplňují dětská a elektro kola Rock Machine. Nejvíce zájemců však lákají do Víru ferraty. Půjčovna disponuje více než 20 sety Rock Empire a personál Vás odborně proškolí. Komplexní služby doplňuje info centrum, občerstvení, servis kol a outdoor shuttle pro kola a lodě.

Na místě si také můžete sjednat či prodloužit členství-pojištění Alpenverein OEAV.CZ. Naši členové využívají zdejší služby se slevou.

Stránky Adrex Vír

Aktuality

Zahajujeme festival DO HOR!

22. 11. 2018
Přijďte si užít přednášky a besedy ve společnosti atletů, horských vůdců a dalších zajímavých hostů...

Ročenka Alpenverein 2019

22. 11. 2018
68 stran článků a fotografií ze světa hor doplněných informacemi o rakouském alpském svazu...

Davos – Klosters

16. 11. 2018
Davos Klosters je jednou z nejznámějších prázdninových destinací světa a nabízí mimořádně pestré...
Nahoru