Alpenverein OEAV.CZ Adrex Vír

Adrex Base Camp

Test centrum a půjčovna sportovního vybavení ve Víru

Obec Vír ležící pod stejnojmenou vodní nádrží nabízí unikátní sportovní zážitky. Během zimy můžete navštívit jedinečnou ledovou stěnu, po celý rok využívat několik zajištěných via ferrat, okolní krajina je rájem pro horská kola a díky přehradní nádrži se může tato malá obec pochlubit i vlastním vodáckým kanálem. To je jen malý výčet aktivit, které zdejší region nabízí. To vše zasazené do nádherné a stále ještě panenské přírody Českomoravské vrchoviny.

Unikátní testovací centrum

Adrex Base Camp vznikl z nadšení provozovatelů pro různé outdoorové sporty a z touhy koncentrovat kvalitní vybavení a služby pod jednu střechu. Dominantní zastoupení mají v test centru kola. Aktuálně zde najdete exkluzivní biky od českých značek RB, SingleBe, NOVÁK, Samorost, TiWorks a Quint. Tyto zakázkové stroje doplňují dětská a elektro kola Rock Machine. Nejvíce zájemců však lákají do Víru ferraty. Půjčovna disponuje více než 20 sety Rock Empire a personál Vás odborně proškolí. Komplexní služby doplňuje info centrum, občerstvení, servis kol a outdoor shuttle pro kola a lodě.

Na místě si také můžete sjednat či prodloužit členství-pojištění Alpenverein OEAV.CZ. Naši členové využívají zdejší služby se slevou.

Stránky Adrex Vír

Aktuality

Expedice 2020 s V-tour

14. 06. 2019
Rádi plánujete větší dovolenou dostatečně dopředu? Na webu www.v-tour.cz již najdete přehled...

Ferraty na dosah s CK V-tour

12. 06. 2019
Via ferraty již dávno překročily hranice zájmu okrajových skupin a stávají se celospolečenským...

Freytag & Berndt nově na Údolní 57, Brno

07. 06. 2019
Od 24.5.2019 je v prostorách naší prodejny Alpenverein OEAV.CZ opět z velké části dostupný...
Nahoru