Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ

Výhody pro členy Alpenvereinu

Společně dokážeme pohnout horami. Čím více nás je, tím více dokážeme.

Alpenverein se zasazuje o zachování alpské přírody pro budoucí generace, udržuje živou kulturu horských chat, stará se o údržbu horských chodníků a stezek. Každý člen může navíc využívat řadu praktických výhod.

Kancelář OEAV.CZ navíc členům z České republiky a Slovenka přináší mnoho dalších bonusů. 

S námi se Alpenverein vyplatí!
 

Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ

Pojištění AWS – hlavní výhoda členství

Hlavní výhodou a pro většinu z vás i důvodem, proč se členy Alpenvereinu stáváte, je celoroční pojištění Alpenverein Weltweit Service kryjící rizika při provozování sportovních aktivit na celém světě ve vašem volném čase. Jsou-li členy Alpenvereinu rodiče, získávají jejich děti do 18 let (studenti až do 27 let) členství vč. pojištění zdarma.

Pojištění Alpenverein

Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ

Na horských chatách za půlku

Nejméně 10 €/noc (obvykle 50 % běžné ceny) ušetříte za nocleh ve více než 500 horských chatách rakouské-ho, německého a jihotyrolského Alpenvereinu. Slevy poskytují i chaty ve Švýcarsku, Francii, Itálii, Španělsku, Slovinsku, Lichtenštejnsku, Belgii, Lucembursku, Nizozemsku včetně některých chat na Slovensku.

Více o horských chatách Alpenvereinu

Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ

S jedním nákupem Alpenverein zdarma

Pouze členové OEAV.CZ mohou v řadě partnerských prodejen a e-shopů exkluzivně nakupovat s výraznou slevou. Roční poplatek za Alpenverein se vám tak snadno může vrátit i jediným nákupem!

Přehled prodejen a e-shopů

Alpenverein vyřizujeme na počkání

V hlavní kanceláři OEAV.CZ na Údolní 57, Brno i na všech našich kontaktních místech vám vyřídíme členství Alpenverein na počkání, včetně vystavení originálu členské karty. 

Adresa a kontakt 

Sjednání členství/pojištění on-line, provizorní průkaz IHNED

Okamžitě po připsání vaší platby na náš účet obdržíte e-mailem provizorní členský průkaz. Z platební brány GO Pay anebo při úhradě z FIO banky obvykle do 15 min., z jiných bank do druhého dne. Provizorní průkaz platí 21 dnů. Originál členské karty odesíláme do tří pracovních dnů poštou na vaši korespondenční adresu.

Pojištění Alpenverein

Členský servis

Členům registrovaným naší kanceláří OEAV.CZ rádi zodpovíme dotazy týkající se výhod členství nebo platnosti pojištění, poskytneme asistenci při vyřízení připojištění nebo při podání žádosti o potvrzení pojištění.

Kontakt

Zvýhodněné předplatné

Členové OEAV.CZ si mohou objednat zvýhodněné předplatné časopisů s cestovatelskou a outdoorovou tématikou.

Výhody pro členy sekce Alpenverein Edelweiss

Protože kancelář OEAV.CZ je přímým zastoupením této největší sekce rakouského Alpenvereinu, mohou i členové z České republiky a Slovenska využívat všech výhod, které sekce AV Edelweiss nabízí.

Více o sekci Alpenverein Edelweiss

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění