Alpenverein oeav.cz

Ke stažení

Průběžně vydáváme propagační materiály, které tiskneme jen v omezeném množství a některé publikujeme pouze v elektronické podobě. Na této stránce máte aktuální dokumenty k dispozici.

Stejně tak zde najdete propagační plakáty, wallpapery a další grafiku připravenou centrálou Alpenvereinu v Rakousku. 

Alpenverein OEAV.CZ Ročenka 2024

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2024

S tématem udržitelnosti a zodpovědného přístupu k přírodě a životnímu prostředí se setkáváme všude kolem nás a nejinak je tomu v oblasti horských sportů. V rakouském Alpenvereinu jsou tato témata součástí jeho agendy dlouhodobě, takže v aktuálním vydání ročenky zjistíte, jak k nim přistupují i další naši partneři a turistické destinace napříč Alpami. I proto hrdě představujeme zahájení spolupráce se společností Intersport, s níž nás mimo jiné propojuje pravě důraz na ochranu přírody a udržitelnost.

Mimo inspirativních článků zvoucích k návštěvě lákavých lokalit v Rakousku, Švýcarsku, Slovinsku a Jižním Tyrolsku ročenka opět přináší i zajímavosti a novinky od našich významných partnerů v České republice.  

Novinkou v servisu, který již 26 let poskytujeme členům Alpenvereinu, je zprovoznění členské sekce našich webových stránek, která mj. umožní pohodlnější a rychlejší odbavení přihlášek, nákupů v našem e-shopu či objednávek vybavení v půjčovně.

Vydáním ročenky současně děkujeme všem našim členům za podporu, neboť právě zájem o členství v největším rakouském alpském svazu nám umožňuje rozvíjet a zdokonalovat naše služby.

Dokumenty ke stažení

Alpenverein Edelweiss OEAV ročenka 2023 ke stažení

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2023

V dalším vydání ročenky prezentujeme opět vše, co v kanceláři OEAV.CZ chceme a umíme našim členům Alpenvereinu do další sezóny nabídnout. A není toho vůbec málo, protože kancelář OEAV.CZ reprezentuje sekci Alpenverein Edelweiss v České republice již 25 let a za uplynulé čtvrtstoletí jsme se v našem servisu již pořádně rozkročili. Jsme proto rádi, že tato snaha o neustálé zdokonalování je odměňována stále narůstajícím počtem zájemců o členství. Letošní ročenku jsme proto vytiskli v rekordním nákladu. 

80 stran čtení a fotografií není ani tentokrát zdaleka věnováno jen tématu Alpenvereinu. Naopak! V období předlouhých zimních večerů se kují cestovatelské plány na další sezónu, a proto ročenka obsahuje i celou řadu inspirativních článků z našich partnerských destinací v Rakousku, Švýcarsku, Slovinsku a Jižním Tyrolsku. 

 

Dokumenty ke stažení

alpenverein oeav.cz edelweiss ročenka 2022

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2022

Co si přát do následujícího roku víc, než aby se svět vrátil alespoň v rámci možností k normálu. Bez uzavírání hranic, chat či sjezdovek. Vždyť právě hory jsou pro většinu z nás útočištěm před nekonečným koloběhem povinností, prostředím, v němž se můžeme s lehkou myslí věnovat oblíbeným sportovním aktivitám, prožívat nezapomenutelné okamžiky s přáteli, plnit si své sny a třeba i ambice. Zkrátka svobodně žít.

Věříme, že ročenka na rok 2022 opět přináší spoustu inspirace a tipů na místa, která jednoduše nemohou zklamat – v sousedním Rakousku, exotickém Švýcarsku, malebném Slovinsku anebo okouzlujícím Jižním Tyrolsku. 

Dokumenty ke stažení

alpenverein oeav.cz edelweiss ročenka 2021

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2021

Ročenka pro rok 2021 vychází v důsledku situace v cestovním ruchu netradičně až v lednu. Navzdory komplikovaným okolnostem přináší opět výběr zajímavých destinací ve Švýcarsku, Rakousku, Slovinsku a nově i v Jižním Tyrolsku.

Stejně jako v minulých letech nechybí ani letos ukázkové články z časopisů, jejichž předplatné si mohou za zvýhodněných podmínek objednat námi registrovaní členové Alpenvereinu. Pro stálé i nové členy Alpenvenvereinu jsou důležité informace týkající se vlastního členství stejně jako nabídka obchodu a půjčovny kanceláře OEAV.CZ. 

Dokumenty ke stažení

alpenverein oeav.cz edelweiss ročenka 2020

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2020

Ročenka pro rok 2020 obsahu již 76 stran. Formou dvou- anebo čtyřstránkových článků představujeme zajímavé destinace ze Švýcarska, Rakouska a Slovinska.

Obsah dále doplňují ukázkové články z časopisů, jejichž předplatné si mohou za zvýhodněných podmínek objednat námi registrovaní členové Alpenvereinu. Pochopitelně nechybí aní důležité informace týkající se členství v Alpenvereinu, prezentace služeb poskytovaných kanceláří OEAV.CZ apod.

Dokumenty ke stažení

alpenverein oeav.cz edelweiss ročenka 2019

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2019

68 stran článků, fotografií ze světa hor doplněných informacemi o rakouském alpském svazu Alpenverein je pokračováním edice publikací určených členům využívajících služeb kanceláře OEAV.CZ

Ve spolupráci s významnými časopisy, partnery z České republiky a destinačními agenturami z Rakouska a Švýcarska jsme pro další vydání naší ročenky připravili zajímavé články s tematikou hor a cestování.

Dokumenty ke stažení

alpenverein oeav.cz edelweiss ročenka 2018

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2018

64 stran článků, fotografií ze světa hor doplněných informacemi o rakouském alpském svazu Alpenverein je novinkou, která významně rozšiřuje portfolio služeb kanceláře OEAV.CZ zastupující Alpenverein v ČR již od roku 1998.  

V ucelené podobě jsou v ročence prezentovány nejen podmínky členství a oblíbeného pojištění, ale získáte také přehled o činnosti Alpenvereinu jako významné instituci pečující o horské chaty, turistické stezky a vůbec prostředí Alp.

Tyto zajímavé informace doplňují články převzaté z předních českých periodik zabývajících se horskými sporty, lezením a cestováním, rozšířené o obsáhlé tipy přibližující vybrané lokality z rakouských a švýcarských Alp z pohledu freeridu, via-ferrat, turistiky a dalších sportovních aktivit.

Chcete-li si naši ročenku prolistovat on-line, můžete na tomto odkazu.

Dokumenty ke stažení

Plakáty Alpenverein und Bergsport 2017

Kolekce plakátů připravených k tématu Alpenverein, horské sporty a příroda. 

Bezpečnost při lezení na skále i na stěně

Nejen péče o životní prostředí, ale také osvěta v metodice a bezpečnosti při provozování horských sportů patří ke stálým tématům v práci Alpenvereinu. 
Nejnovější postery upozorňují na důležitost partnerské kontroly a užitečnost používání poloautomatických jistítek při lezení na umělých stěnách. 
Tváří kampaně jsou lezecké star Anna Stöhr a Kilian Fischhuber.

V plné velikosti si je můžete objednat na e-shopu Alpenvereinu:
Plakat Halbautomaten | Plakat Partnercheck

Loga OEAV.CZ 

Bezpečné indoorové lezení

Plakát vydaný rakouským Alpenvereinem v říjnu 2019. Stáhnout v PDF si jej můžete pod odkazem níže. 

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění