Alpenverein

Časopisy pro členy

Předplatné časopisů s horskou a cestovatelskou tématikou za zvýhodněné předplatné pro členy OEAV.CZ

Vedle celé řady výhod si při registraci členství/pojištění Alpenverein u naší kanceláře OEAV.CZ můžete také objednat časopisy s horskou a outdoorovou tématikou za zvýhodněných podmínek exkluzivně pro naše členy.

Objednávku předplatného můžete samozřejmě provést i kdykoliv v průběhu roku. Objednávka není vázána na registrační formulář – ten pouze usnadňuje úhradu předplatného. Uvedené zvýhodněné ceny platí pro doručování časopisů v rámci ČR.

Alpenverein OEAV.CZ Bergauf

Časopis Bergauf

Všichni členové Alpevenvereinu mohou odebírat členský časopis BERGAUF. V rámci Rakouska je doručován bezplatně, do zahraničí za poplatek. Bergauf vychází také volně v PDF, archiv čísel naleznete na webu rakouského Alpenvereinu.  

Do vaší schránky jej doručíme za poplatek 150 Kč / 5 čísel (platí pro doručování v rámci ČR).
Objednávka zasílání pro členy OEAV.CZ

Časopis Montana

V češtině nejdéle vycházející časopis pro všechny, kteří poznají skobu od karabiny.

Montana je dvouměsíčník pro horolezectví, lezení a částečně i skialpinismus. Z oddílového bulletinu Hotejl (vydávaného Horolezeckým oddílem tělovýchovné jednoty Lokomotiva) došlo hned, jak to bylo možné (tedy  po roce 1989), k přeměně na běžný časopis.

„Myslím, že je docela příjemné si jednou za dva měsíce přečíst, co kde kdo vylezl, skočil nebo sjel. Ani nemusí být na škodu se dozvědět, co za nové technické finty se vymyslelo, kdo je dělá a za kolik a jak se s nimi zachází, aby se nám při naší zábavné činnosti podařilo ve zdraví dožít alespoň důchodu.“  Napsal Jiří Růžička v předslovu k první Montaně, která vyšla už na jaře roku 1990.

V rámci zvýhodněného předplatného získáte 6 čísel ročně za 420 Kč (běžná cena 490 Kč).

www.montana.cz

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ

SWISS Mag

Časopis SWISS Mag se věnuje fenoménu Švýcarska a všem zajímavostem s ním spojeným.

Vychází 2x ročně v březnu (letní vydání) a září (zima). V rámci dvouletého předplatného v ceně 200 Kč členové OEAV.CZ obdrží zdarma knihu GRAND TOUR - 111 TIPŮ.

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ

SNOW

Časopis SNOW je určen všem vyznavačům sjezdového lyžování, ale i skitouringu, freeridu a třeba i cestování s lyžemi do exotických krajů.

Vedle širokého obsahu (časopis má až 200 stran) najdete v každém vydání kupóny na zvýhodněné skipasy nejen pro česká lyžařská střediska – v průběhu ročníku dostane předplatitel těchto kupónů okolo třiceti. Řada časopisů obsahuje i dvě speciální vydání, jedno zaměřené na lyžařskou dovolenou a druhé na aktuální výbavu, kde bývá v podrobném zahraničním testu detailně popsáno až 100 modelů lyží z aktuální sezóny.

Předplatné se slevou 98 Kč (20 %) obsahuje sedm vydání SNOW počínaje dnem objednávky. Obvyklá cena 490 Kč, pro členy OEAV 392 Kč. Ukázkové číslo zdarma z náhodného výběru časopisu SNOW z předchozí zimní sezony zasílá redakce: predplatne@snow.cz

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ Koktejl

Magazín Koktejl

Původní český geografický magazín plný zajímavostí nejen o cestování. 

V rámci zvýhodněného předplatného získáte 6 čísel ročně za 290 Kč (běžná cena 354 Kč).

www.ikoktejl.cz

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Nahoru