Alpenverein

Časopisy pro členy

Předplatné časopisů s horskou a cestovatelskou tématikou za zvýhodněné předplatné pro členy OEAV.CZ

Vedle celé řady výhod si při registraci členství/pojištění Alpenverein u naší kanceláře OEAV.CZ můžete také objednat časopisy s horskou a outdoorovou tématikou za zvýhodněných podmínek exkluzivně pro naše členy.

Objednávku předplatného můžete samozřejmě provést i kdykoliv v průběhu roku. Objednávka není vázána na registrační formulář – ten pouze usnadňuje úhradu předplatného. Uvedené zvýhodněné ceny platí pro doručování časopisů v rámci ČR.

Alpenverein OEAV.CZ edelweiss bergauf

Časopis Bergauf

Všichni členové Alpevenvereinu mohou odebírat německy psaný členský časopis BERGAUF. V rámci Rakouska je doručován bezplatně, do zahraničí za poplatek. Bergauf vychází také volně v PDF.

Archiv čísel na webu rakouského Alpenvereinu.  

Objednávka zasílání pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ edelweiss swissmag

SWISS Mag

Časopis SWISS Mag se věnuje fenoménu Švýcarska a všem zajímavostem s ním spojeným.

Vychází 2x ročně v březnu (letní vydání) a září (zima). V rámci dvouletého předplatného v ceně 200 Kč členové OEAV.CZ obdrží zdarma knihu ŠVÝCARSKO po kolejích a v pohorkách

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ edelweiss snow

SNOW

Časopis SNOW je určen všem vyznavačům sjezdového lyžování, ale i skitouringu, freeridu a třeba i cestování s lyžemi do exotických krajů.

Vedle bohatého obsahu (časopis má 132 a více stran) najdete ve vybraných vydáních kupóny na zvýhodněné skipasy nejen pro česká lyžařská střediska – v běžné zimní sezóně jich bývá okolo třiceti. V každém ročníku vycházejí i dvě speciální vydání, jedno zaměřené na lyžařskou výbavu a druhé na zimní dovolenou. Nechybí ani testy a recenze lyží, inspirace pro cvičení a trénink nebo příběhy slavných lyžařských osobností. Vychází 7x ročně od října do března.

Předplatné se slevou 98 Kč (20 %) obsahuje sedm vydání SNOW počínaje dnem objednávky. Obvyklá cena 490 Kč, pro členy OEAV 392 Kč. Ukázkové číslo zdarma z náhodného výběru časopisu SNOW z předchozí zimní sezony zasílá redakce: predplatne@snow.cz

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění