Alpenverein

Časopisy pro členy

Předplatné časopisů s horskou a cestovatelskou tématikou za zvýhodněné předplatné pro členy OEAV.CZ

Vedle celé řady výhod si při registraci členství/pojištění Alpenverein u naší kanceláře OEAV.CZ můžete také objednat časopisy s horskou a outdoorovou tématikou za zvýhodněných podmínek exkluzivně pro naše členy.

Objednávku předplatného můžete samozřejmě provést i kdykoliv v průběhu roku. Objednávka není vázána na registrační formulář – ten pouze usnadňuje úhradu předplatného. Uvedené zvýhodněné ceny platí pro doručování časopisů v rámci ČR.

Alpenverein OEAV.CZ Bergauf

Časopis Bergauf

Všichni členové Alpevenvereinu mohou odebírat členský časopis BERGAUF. V rámci Rakouska je doručován bezplatně, do zahraničí za poplatek. Bergauf vychází také volně v PDF, archiv čísel naleznete na webu rakouského Alpenvereinu.  

Do vaší schránky jej doručíme za poplatek 150 Kč / 5 čísel (platí pro doručování v rámci ČR).
Objednávka zasílání pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ Montana

Časopis Montana

Jediný český lezecký a horolezecký magazín, který vychází každé dva měsíce už od roku 1990. Cílem redakce je vytvářet časopis, u kterého se člověk zastaví, přivoní k jeho stránkám a ponoří se do příběhů a reportáží, které vznikají s cílem čtenáře obohatit.

Do roku 2021 vstoupil časopis Montana zbrusu nový – vizuálně i obsahově – a počet jeho předplatitelů rázem vydatně narostl. Na stránkách Montany vycházejí portréty inspirativních osobností, silné příběhy z prostředí českých skal i světových velehor a rozhovory, které pobaví nebo také přimějí k zamyšlení. 

V rámci zvýhodněného předplatného získáte 6 čísel ročně za 420 Kč (běžná cena 490 Kč).

www.montana.cz

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ

SWISS Mag

Časopis SWISS Mag se věnuje fenoménu Švýcarska a všem zajímavostem s ním spojeným.

Vychází 2x ročně v březnu (letní vydání) a září (zima). V rámci dvouletého předplatného v ceně 200 Kč členové OEAV.CZ obdrží zdarma knihu GRAND TOUR - 111 TIPŮ.

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ

SNOW

Časopis SNOW je určen všem vyznavačům sjezdového lyžování, ale i skitouringu, freeridu a třeba i cestování s lyžemi do exotických krajů.

Vedle širokého obsahu (časopis má až 200 stran) najdete v každém vydání kupóny na zvýhodněné skipasy nejen pro česká lyžařská střediska – v průběhu ročníku dostane předplatitel těchto kupónů okolo třiceti. Řada časopisů obsahuje i dvě speciální vydání, jedno zaměřené na lyžařskou dovolenou a druhé na aktuální výbavu, kde bývá v podrobném zahraničním testu detailně popsáno až 100 modelů lyží z aktuální sezóny.

Předplatné se slevou 98 Kč (20 %) obsahuje sedm vydání SNOW počínaje dnem objednávky. Obvyklá cena 490 Kč, pro členy OEAV 392 Kč. Ukázkové číslo zdarma z náhodného výběru časopisu SNOW z předchozí zimní sezony zasílá redakce: predplatne@snow.cz

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Alpenverein OEAV.CZ Koktejl

Magazín Koktejl

Původní český geografický magazín plný zajímavostí nejen o cestování. 

V rámci zvýhodněného předplatného získáte 6 čísel ročně za 290 Kč (běžná cena 354 Kč).

www.ikoktejl.cz

Předplatné pro členy OEAV.CZ

Nahoru