Alpenverein

Rodiny

Dovolená pro celou rodinu - chaty Alpenvereinu jsou ideální pro dospělé i děti

Ne sami, ale společně: stoupat na vrcholy, stavět hráze, pozorovat sviště, vytvářet umělecká díla z kamenů, zadívat se kravám při procházce po horské pastvině z očí do očí nebo hledat v měsíčním světle bájná stvoření.

Dovolená na útulné horské chatě je napínavým zážitkem pro malé i velké!

OEAV.CZ

Alpské svazy v Rakousku (ÖAV), Německu (DAV) a Jižním Tyrolsku (AVS) vytvořily jednotnou nabídku pro rodiny: „Prázdniny na horách“. To jsou cenově výhodné dovolené na svazových chatách s programem pro rodiče a děti od čtyř let. Celkem je na výběr sto svazových chat a smluvních zařízení.

Prázdniny na horách lze objednávat na jednotlivých chatách na dobu jednoho týdne. V týdenní paušální ceně je zahrnut pestrý program. Více informací k přesným datům, cenám a jednotlivým chatám naleznete zde.

Tip: Brožuru „Prázdniny na horách“ (Bergferien) můžete získat zdarma u mládežnické organizace Alpenvereinu. Stačí poslat e-mail s předmětem „Bergferien“ a adresou pro doručení na jugend@alpenverein.at

Dále nepřehlédněte

Brožura "S dětmi na chatách" (Mit Kindern auf Hütten). Lze objednat u mládežnické organizace Alpského svazu:

Alpenvereinsjugend, Olympiastraße 37, 6020 Innsbruck, Telefon: +43/512/59547-13, Fax: +43/512/575528, jugend@alpenverein.at

Dokumenty ke stažení
PDF icon Bergferien (1.68 MB)
Nahoru