Alpenverein

Rodiny

Dovolená pro celou rodinu - chaty Alpenvereinu jsou ideální pro dospělé i děti.

Ne sami, ale společně: stoupat na vrcholy, stavět hráze, pozorovat sviště, vytvářet umělecká díla z kamenů, zadívat se kravám při procházce po horské pastvině z očí do očí nebo hledat v měsíčním světle bájná stvoření.

Dovolená na útulné horské chatě je napínavým zážitkem pro malé i velké!

Výhodné rodinné členství v Alpenvereinu

Aktivními členy Alpenvereinu se stanete po úhradě členských poplatků na aktuální rok. Partneři členů platí nižší členský poplatek a – na což jsme obzvlášť pyšní – pro jejich děti je členství dokonce zcela zdarma!

Každý člen Alpenvereinu má automaticky sjednáno pojištění Alpenverein Weltweit Service kryjící rizika při provozování veškerých volnočasových, sportovních a outdoorových aktivit během dovolené či na služebních cestách (pozor na výjimky), a to včetně případného transportu.

Všichni členové (tedy celé rodiny vč. dětí) mohou využívat i ostatní členské výhody.

 

Alpenverein OEAV.CZ

Prázdniny na horách

Alpské svazy v Rakousku (ÖAV), Německu (DAV) a Jižním Tyrolsku (AVS) vytvořily jednotnou nabídku pro rodiny: „Prázdniny na horách“. To jsou cenově výhodné dovolené na svazových chatách s programem pro rodiče a děti od čtyř let. Celkem je na výběr sto svazových chat a smluvních zařízení.

Prázdniny na horách lze objednávat na jednotlivých chatách na dobu jednoho týdne. V týdenní paušální ceně je zahrnut pestrý program. Více informací k přesným datům, cenám a jednotlivým chatám naleznete zde.

Tip: Brožuru „Prázdniny na horách“ (Bergferien) můžete získat zdarma u mládežnické organizace Alpenvereinu. Stačí poslat e-mail s předmětem „Bergferien“ a adresou pro doručení na jugend@alpenverein.at

Dále nepřehlédněte

Brožura "S dětmi na chatách" (Mit Kindern auf Hütten). Lze objednat u mládežnické organizace Alpenvereinu:

Alpenvereinsjugend, Olympiastraße 37, 6020 Innsbruck, Telefon: +43/512/59547-13, Fax: +43/512/575528, jugend@alpenverein.at

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění