Alpenverein OEAV.CZ Údolní 57 Brno

Kancelář OEAV.CZ

Vídeňskou sekci Edelweiss rakouského svazu Alpenverein zastupujeme v České republice již od roku 1998.

Naší snahou je poskytování komplexních služeb a informací souvisejících s pohybem a pobytem v horách. Proto kancelář OEAV.CZ nabízí svým členům mnohem více, než jsou standardní výhody člensví v Alpenvereinu.

V naší stylové „alpské“ prodejně vám na počkání vyřídíme členství Alpenvereinu, nabízíme zde kompletní sortiment map z edice Alpenverein, mapy a knižní průvodce Freytag & Berndt, doplňkové zboží s logem alpské protěže a provozujeme zde outdoorovou půjčovnu.

S námi se Alpenverein opravdu vyplatí!

 

Alpenverein OEAV.CZ 25 let
Kancelář OEAV.CZ je tu již 25 let pro vás

Největší rakouskou sekci Edelweiss reprezentujeme již od roku 1998. Poskytujeme komplexní služby a informace souvisejících s pohybem a pobytem v horách. Našim členům nabízíme mnohem více, než jsou standardní výhody členství v Alpenvereinu.

Členství vyřizujeme na počkání

V hlavní kanceláři na Údolní 57, Brno i v široké síti našich kontaktních míst vám vyřídíme členství v Alpenvereinu na počkání. A to včetně vystavení originálu členské karty. Platba kartou je samozřejmostí.

Adresa a kontakt

Provizorní průkaz obdržíte při on-line registraci ihned

Ihned po připsání vaší platby na náš účet obdržíte e-mailem tzv. Provizorní členský průkaz. Z platební brány GO Pay nebo při úhradě z FIO banky je to obvykle do 15 min., z jiných bank do druhého dne. Provizorní průkaz platí 21 dnů. Originál členské karty odešleme do tří pracovních dnů poštou na korespondenční adresu. Doručení Českou poštou však trvá až 10 dnů. Nepropadejte proto panice.

Pojištění Alpenverein

Díky slevám Alpenverein zdarma

Členové registrovaní kanceláří OEAV.CZ mohou využívat slevové kupóny pro výhodné nákupy v řadě partnerských prodejen a e-shopů. Roční poplatek za Alpenverein se vám tak snadno může vrátit i jediným nákupem! 

Přehled slev a bonusů pro členy OEAV.CZ

Zvýhodněné předplatné časopisů vycházejících v češtině

Členové registrovaní prostřednictvím naší kanceláře OEAV.CZ si mohou objednat za zvýhodněnou cenu předplatné časopisů s horskou a outdoorovou tématikou.

Outdoorová půjčovna se slevou

Naši členové mají jednorázovou slevu 25 % (paušálně slevu 10 %) v outdoorové půjčovně a 50 % na vratnou kauci.

Rozsah poskytovaných služeb

V rámci členského servisu Alpenvereinu vám rádi pomůžeme při podání žádosti o potvrzení o pojištění či při řešení likvidace pojistné události. Nemůžeme však garantovat jednání pojišťovny ani nejsme oprávněni zasahovat do řízení pojistných případů, neboť zastupujeme Alpenverein Edelweiss, sekci rakouského Alpenvereinu, nikoliv pojišťovnu Generali Verischerung AG. Členství v Alpenverein Edelweiss se řídí stanovami sekce.

Ochrana osobních údajů - GDPR

Společnost OEAV.CZ s.r.o. vystupuje ve smyslu nařízení o ochraně osobních údajů jako správce osobních údajů. Při jejich zpracování se řidíme se Zásadami jejichž součástí je také naše Cookie policy.

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění