Alpenverein OEAV.CZ

Kancelář OEAV.CZ

Vídeňskou sekci Edelweiss rakouského svazu Alpenverein zastupujeme v České republice již od roku 1998.

Naší snahou je poskytování komplexních služeb a informací souvisejících s pohybem a pobytem v horách. Proto kancelář OEAV.CZ nabízí svým členům mnohem více, než jsou standardní výhody člensví v Alpenvereinu.

V naší stylové „alpské“ prodejně vám na počkání vyřídíme členství Alpenvereinu, nabízíme zde kompletní sortiment map z edice Alpenverein, mapy a knižní průvodce Freytag & Berndt, doplňkové zboží s logem alpské protěže a provozujeme zde outdoorovou půjčovnu.

S námi se Alpenverein opravdu vyplatí!

 

Alpenverein OEAV.CZ

Členství vyřizujeme na počkání

V hlavní kanceláři na Údolní 57, Brno i v široké síti našich kontaktních míst vám vyřídíme členství v Alpenvereinu na počkání. A to včetně vystavení originálu členské karty. Platba kartou je samozřejmostí.

Na našich webových stránkách také naleznete odkazy na servisní stránky rakouského Alpenvereinu, přes něž je možné uzavřít připojištění pro případ trvalé invalidity a připojištění Alpenverein Premium.

Provizorní průkaz obdržíte při on-line registraci ihned

Ihned po připsání vaší platby na náš účet obdržíte e-mailem provizorní členský průkaz. Z platební brány GO Pay nebo při úhradě z FIO banky je to obvykle do 15 min., z jiných bank do druhého dne. Provizorní průkaz platí 21 dnů. Originál členské karty odešleme do tří pracovních dnů poštou na korespondenční adresu. Můžete využít oblíbenou službu ALPENVEREIN EXPRESS

Díky slevám Alpenverein zdarma

Členové registrovaní kanceláří OEAV.CZ mohou využívat slevové kupóny pro výhodné nákupy v řadě partnerských prodejen. Roční poplatek za Alpenverein se vám tak snadno může vrátit i jediným nákupem! 

Přehled slev a bonusů

Zvýhodněné předplatné časopisů vycházejících v češtině

Členové registrovaní prostřednictvím naší kanceláře OEAV.CZ si mohou objednat za zvýhodněnou cenu předplatné časopisů s horskou a outdoorovou tématikou.

Outdoorová půjčovna se slevou

Naši členové mají jednorázovou slevu 25 % (paušálně slevu 10 %) v outdoorové půjčovně a 50 % na vratnou kauci.

Rozsah poskytovaných služeb

V rámci členského servisu Alpenvereinu vám rádi pomůžeme při podání žádosti o potvrzení o pojištění či při řešení likvidace pojistné události. Nemůžeme však garantovat jednání pojišťovny ani nejsme oprávněni zasahovat do řízení pojistných případů, neboť zastupujeme rakouský svaz Alpenverein, nikoliv pojišťovnu Generali Verischerung AG.

Ochrana osobních údajů - GDPR

Společnost OEAV.CZ s.r.o. vystupuje ve smyslu nařízení o ochraně osobních údajů jako správce osobních údajů. Při jejich zpracování se řidíme se Zásadami jejichž součásí je také naše Cookie policy.

 

 

Nahoru