Slevy na nákupy

Unikátní nabídka kanceláře OEAV.CZ: jednorázové slevy poskytované na základě kupónu ze slevové knížky

Uvedené slevy jsou poskytovány členům Alpenvereinu registrovaným u kanceláře OEAV.CZ na základě kupónu ze slevové knížky vydané na daný kalendářní rok. Podrobné vymezení slev je uvedeno na jednotlivých kupónech. Poskytovatelé slev si vyhrazují právo na změnu podmínek i v průběhu roku.

Využívejte výhod naplno. Poplatek za Alpenverein se vám vrátí třeba jediným nákupem!

Alpenverein
Sleva 25 %

Z půjčovného na vybavení pro jednu osobu.

V naší outdoorové půjčovně vás kompletně vybavíme na zajištené cesty (via ferraty), ledovec, zimní túru se sněžnicemi a lavinovou výbavou, na výlet s dětmi či dovolenou v kempu.

Členové Alpenvereinu mohou dále uplatňovat paušální 10 % slevu na půjčovné a 50 % na vratnou kauci

Alpenverein
Sleva 1000 Kč

Na EXPEDICE v roce 2018 pro jednu osobu.

Vydejte se s námi za tepajícími bazary Asie či Jižní Ameriky, za atmosférou horských vesnic v hlubokých údolích, ochutnejte jedinečnou exotickou kuchyni a podnikněte vzrušující výstupy po celé planetě. Slevu nelze sčítat s dalšími slevami, uplatnit na již uzavřené smlouvy a lze ji uplatnit na expediční zájezdy v hodnotě min. 20 000 Kč pořádané CK V-tour. Do přihlášky uveďte vaše členské číslo Alpenvereinu.

Alpenverein
Sleva 500 Kč

Na zájezd v ro ce 2018 pro jednu osobu.

Láska k horám a k pohybu nás spojuje se všemi lidmi podobné krevní skupiny. Od víkendovek „za humna“ až po expedice do Nepálu či jiných vzdálených končin světa. Především ve Švýcarsku a Rakousku se cítíme jako doma. Vydejte se letos s námi i vy! Slevu nelze sčítat s dalšími slevami ani uplatnit na již uzavřené smlouvy. Do přihlášky uveďte vaše členské číslo Alpenvereinu.

Alpenverein
Sleva 50 %

Ze vstupného na besedu nebo přednášku.

Lze uplatnit na všech vzdělávacích akcích anebo cestovatelských besedách organizovaných v prostorách Českého alpského klubu na Údolní 57, Brno.

Alpenverein
Sleva 20 %

Na jednorázový nákup v prodejnách i na e-shopu.
Slevu nelze sčítat s dalšími slevami a nevztahuje se na již zlevněné zboží a nákup elektroniky.

Brno, Josefská 3, brno@alpsport.cz
Praha 1, Na Florenci 35, praha@alpsport.cz
Praha 2, Vinohradská 38, praha2@alpsport.cz
Ostrava, Tyršova 25, ostrava@alpsport.czwww.

Alpenverein
Sleva 10 - 20 %

Sleva 10 % na nákup zboží dle vlastního výběru, 20% na servis kola.

Sleva se vztahuje na nákup zboží dle vlastního výběru nebo na servis jízdního kola. Lze uplatnit na prodejnách Mojekolo.cz. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami. Kupon lze uplatnit pouze jednou. Mojekolo.cz je specializovaný cyklistický e-shop s pobočkami v Praze, Brně, Pardubicích, Ostravě a Kobeřících u Opavy.

Alpenverein
Sleva 30 %

Na půjčovné a servis vodáckého vybavení.

Slevu můžete uplatnit jednorázově na půjčovnu nebo servis lodí a všeho vodáckého vybavení na prodejně v Bratislavě.

Alpenverein
Sleva 20 %

Na jednorázový nákup v prodejně Svět hor, Čajkovského 2, Jihlava.

Nelze sčítat s dalšími slevami. U již zlevněného zboží se sleva počítá z původní nesnížené ceny. Nutno předložit vyplněný kupón, AV kartu 2018 s členským číslem 104-xxxx. Platnost 1.1.–31.12.2018
Paušální sleva 5% v e-shopu www.svethor.cz
Slevu je možné uplatnit opakovaně i na zlevněné zboží. Do poznámky uveďte vaše členské číslo, slevu odečteme.

Alpenverein
Sleva 10 %

Na opakovaný nákup vybavení na webu www.azub.cz

Ortlieb je německá značka, která se specializuje na vývoj a výrobu voděodolného a vodotěsného vybavení pro aktivní pohyb v přírodě. A to nejen na kole, ale i pěšky, na motorce, na koních či jakkoliv jinak. Ortlieb je znám především kvůli své špičkové kvalitě a odolnosti, které dosahuje díky výrobě v Německu, a kterou potvrzuje 5-ti letou zárukou na všechny své výrobky. Mezi ně patří nejen brašny na kolo, ale i batohy, lodní vaky, cestovní tašky stejně jako celá řada obalů na malou či velkou fototechniku.

Alpenverein
Sleva až 20 %

10 % sleva nákup bežek, holí, vázání, vosku, oblečení a dalšího vybavení na běžky
20 % sleva na půjčovnu běžek, koloběžek a lodí a vybavení na ně
10 % sleva na opravy a profesionální servis a přípravu běžek a opravy lodí a dalších nafukovacích výrobků
5 % na nákup kolobežek a vodáckého vybavení

Alpenverein
Zdarma

K večeři zdarma „dezert dle vlastního výběru“ nebo „arabská káva s kardamonem.“

Slevu lze uplatnit v orientálních restauracích Klub cestovatelů v Praze a v Brně.

Alpenverein
Sleva 20 %

Na veškeré programy pro veřejnost v lanových centrech PROUD Praha, Brno, Zadov a Olomouc.

Nelze kombinovat s jinými slevami.

Alpenverein
Sleva 7 %

Na jednorázový nákup v prodejně nebo e-shopu.

Sleva se počítá z nižší e-shopové ceny.
Sun sport, Kšírova 32, Brno Komárov

Alpenverein
Sleva 15 %

Na servis a půjčovné lyží a snowboardů.

Sleva 5 % na nákup vybavení. 

Alpenverein
Sleva 10 - 20 %

Sleva 10 % na jednorázový nákup vybavení v kamenném obchodě i na e-shopu
Sleva 20 % na půjčovné vybavení

Slevu nelze sčítat s dalšími slevami a nevztahuje se na již zlevněné zboží. Platí pro nákup v prodejně Vodahory.cz, Velký Skalník 1465, Vsetín, 75501. Členové Alpenvereinu mohou dále uplatňovat paušální 10 % slevu na nákup v e-shopu.

Alpenverein
Sleva 10 %

V prodejně SAMBARSPORT i na e-shopu.

Slevy poskytované společností SAMBAR s.r.o. můžete využít ve třech typech (vždy však jen jednu z možností). Buď nás navštivte v kamenné prodejně v Kladně Kročehlavech a využijte ji na nákup zboží nebo objednejte vybraný produkt v našem e-shopu či si přijďte zalézt na vysoké či nízké lanové překážky do SAMBAR lanového parku v Kladně na Sletišti

Alpenverein
Sleva 15 %

Na lyžařskou a snowboardovou školu Kilpi na Ramzové v Jeseníkách.

Alpenverein
Sleva 13 %

Na ubytování a wellness.

SAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby.

Alpenverein
Sleva 10 %

Na seznamovací nebo rodinný kurz lezení na umělé stěně Klajda, Duro anebo Olympia.

Lezecká stěna Klajda se svou lezeckou plochou bez mála 1000 m2 a výškou 13 m právem řadí k největším lezeckým centrům v ČR. Na kolmých a převislých profilech s 55 lezeckými liniemi najdete kolem 150-ti cest obtížností od 3 do 8a Fr. Stěna je osazena chyty různých výrobců (HRT, AIX, CORE, Anatomic, TR-Walls, Makak, Lapis).

Alpenverein
Sleva 10 %

Na kurz výškových prací Třída I. – střechy a konstrukce.

Lezecká stěna Duro je svou lezeckou plochou 1600 m2 a výškou až 23,5 m nejvyšší vnitřní lezeckou stěnou v ČR. Na kolmých, položených ale i převislých profilech se 45 lezeckými liniemi najdete kolem 150 cest v obtížnosti od 3 do 8a Fr. Nechybí zde ani profil ve stropu a boulderovka. V zázemí najdete obchod s vybavením pro lezení i pro výškové pracovníky. V hale je umísten výukový polygon pro práci ve výškách.

Alpenverein
Sleva 10 %

Na ubytování se snídaní + 10 % sleva na pobyt v sauně.

Penzion Fryšava poskytuje celoroční ubytování pro turisty, rodiny s dětmi, ale i pro obchodní cestující nebo firemní a soukromé akce. Umístění na okraji vesničky Fryšava pod Žákovou horou v srdci Českomoravské vrchoviny je zárukou klidu a pohody. Součástí penzionu je i privátní relaxacní zóna se saunou, půjčovna elektrokol a sněžnic. Restaurace Penzionu Fryšava nabízí celodenní širokou nabídku krajových specialit a vybraných moravských vín.

Alpenverein
Sleva 10 %

Na ubytování.

Horský hotel Skiland ležící v nadmořské výšce 700 m n. m. v malebné vesnici Ostružná obklopen krásnou přírodou Jeseníku poskytuje ideální místo pro turistické výšlapy, cyklistické výjezdy i lyžování jak pro jednotlivce, páry a party přátel, tak i pro rodiny s dětmi. V areálu najdete příjemné ubytování v různých kategoriích, restauraci, tenisové kurty, bowling a další. Samozrejmostí je dobrá dostupnost autem, vlakem i busem a bezplatná WIFI v objektu.

Alpenverein
Sleva 10 %

Na jednorázový nákup na e-shopu. 

Zážitky te nečekají jen na horách. Ovládni vzdušný prostor třeba ve tvém parku! Proč říct bumerangu ano? Házet jde všude – s bumerangem mužeš řádit doma, venku, ve vaně i ve vlaku. Solitér i parták – zabaví tě, když jsi sám, nebo strhne k akci všechny okolo. Zdravé napětí – vrátí se? Nevrátí se? Bumerang tě nikdy nepřestane překvapovat. Jednoduše chytlavý – jak ho jednou chytíš, budeš ho chtít chytat pořád.

Alpenverein
Sleva 10 %

Na vstupné do lanového parku v Kladně.

SAMBAR lanový park Kladno nabízí programy na nízkých i vysokých lanových překážkách. Vysoká lanová dráha ve výšce 5–8 m je vhodná spíše pro dospělé či starší děti. Pro děti od 3 let je určena dětská lanová dráha. Týmové lanové překážky mohou využít skupiny či firmy pro teambuilding.

Alpenverein
Sleva 10 %

Na nákup tandemového seskoku.

Sleva 10 % se vztahuje na nákup tandemového seskoku bez foto/video dokumentace a nelze ji kombinovat s dalšími slevami. Kupon lze uplatnit pouze pro nákup jednoho tandemového seskoku na letišti v Prostějove. Zakoupený zážitek má platnost 365 dní (výjma měsíců, kdy je sezóna vzhledem k počasí pozastavena - více na webu). JUMP-TANDEM s.r.o. je jedničkou na českém parašutistickém nebi.

Alpenverein
Sleva 50 Kč

Na startovné v libovolné kategorii.

11. ročník závodu opět představuje výzvu pro desítky amatérských běžkařů a vytrvalců. Účastníky čekají hluboké zážitky z mrazivého úsvitu, težkého odpoledního sněhu, stanování v závějích, ale také euforie při osamělém svištění skluznic pod hvězdnou oblohou a především pak ohromná radost v cíli z překonání sebe sama. I když platí heslo „Není důležité zvítězit, ale vydržet do konce“, stejně tak je dokázáno, že „Kdo spí, nezvítězí!“

Alpenverein
Sleva 50 €

Na expedice 2018.

Zľava sa uplatňuje z aktuálnej ceny zájazdu. Zľavy sa nesčítavajú. Zľavu si môžete uplatniť pri objednávke cez web stránku www.outdoortour.sk, do poznámky uveďte Vaše členské číslo Alpenverein.

Alpenverein
Sleva až 30 %

Sleva 5 % na elektrokolo KTM
Sleva 10 % na kolo KTM
Sleva 20 % na cyklodoplňky
Sleva 30 % na zapůjčení elektrokola KTM
Sleva 30 % na servis kola.

Sleva na elekrokolo a kolo se vztahuje vždy na 1 ks, na doplňky na 1 nákup, na zapůjčení elektrokola na 1 výpůjčku. Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.Jsme největší prodejci značkových rakouských kol a elektrokol KTM v ČR. Provozujeme také půjčovnu kvalitních elektrokol KTM.

Alpenverein
Sleva 25 %

Na zážitkový pobyt.

Maringotka na pastvině leží uprostřed nádherné přírody v srdci Bílých Karpat. Pro ty co hledají klid, nebo chtějí na chvilku utéct a schovat se.... být se svými blízkými, milými, se svými dětmi, nebo jen sami se sebou. Není zde elektřina, není zde pitná voda, není zde sprcha, signál velmi omezeně. Je tu dřevěná krytá terasa s posezením, základní potřeby pro přežití, kadibudka s výhledy, klid, ovce, kytky, brouci... vzduch... obloha.. hvězdy a úžasné výhledy... :)

Alpenverein
Sleva 20 %

Na ubytování pro členy.

Nabízeme ubytování ve čtyřech podkrovních pokojích vinného sklepa situovaného v památkové vesnické zoně městyse Šatova s nedalekým Národním parkem Podyjí . Ideální zastavení na vaší cestě za lyžařskými zážitky v Alpách s večerní ochutnávkou našich vín.
Marek Formánek, Sklepní 49, 671 22 Šatov
fofrmarek@gmail.com, mobil. +420 606 690 672

Nahoru