Doporučte Alpenverein

Doporučte Alpenverein

Čím je nás více, tím více dokážeme

Představte svým kamarádům a známým výhody členství/pojištění Alpenverein. Zaregistruje-li se na vaše doporučení nový člen, máme pro vás přípraveny atraktivní prémie.

Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ Sportler Gutschein

1 - 4 noví členové Alpenverienu na vaše doporučení

Za každého z nich získáte podrobnou mapu z edice Alpenvereinu* v měřítku 1:25 000 nebo 1:50 000 dle vlastního výběru.

Přehled map Alpenvereinu

5 nových členů

Obdržíte voucher v hodnotě 70 € k nákupu v síti prodejen Sportler** a navíc měsíční předplatné aplikace alpenvereinaktiv.com od Edelweiss Alkoholfrei.

10 nových členů

Obdržíte voucher v hodnotě 160 € k nákupu v síti prodejen Sportler** a navíc měsíční předplatné aplikace alpenvereinaktiv.com od Edelweiss Alkoholfrei.

* z akce jsou vyjmuty expediční mapy a mapy pro sportovní lezení
** Voucher Sportler lze uplatnit na e-shopu www.sportler.com, na všech prodejnách Sportler anebo pro telefonické objednávky na tel. +39 (0) 471 208 202

Nabídka se nevztahuje na neplatící členy. Nárok na odměny je vždy platný pro registrace v daném roce. 

Předání voucherů a map

Nový člen do poznámky ve své přihlášce uvede, na čí doporučení se hlásí. Poté, co nový člen řádně uhradí členské příspěvky, se můžete o vouchery a mapy e-mailem (clenstvi@oeav.cz) přihlásit – mapy/vouchery pro Vás objednáme, zaslány vám budou přímo z centrály Alpenvereinu v Rakousku. 

Více nových členů registrovaných u kanceláře OEAV.CZ

Pokud se na vaše doporučení do Alpenvereinu prostřednictvím naší kanceláře OEAV.CZ zaregistruje vyšší počet zájemců, máme pro vás připraveny ještě další užitečné dárky! 
 

nových
členů
prémie
tričko, buff OEAV nebo kniha Grand Tour 111 tipů
bílá paní Alpenverein (100% bavlna)
10  helma Salewa Puro

Dodatečné prémie od OEAV vám zašleme poštou anebo si je lze vyzvednout osobně v kanceláři OEAV.CZ, Údolní 57, Brno. Pro vydání od vás potřebujeme znát jména nových členů. Nabídka se nevztahuje na neplatící členy.

Hromadné registrace

Prostřednictvím hromadných registračních formulářů lze pohodlně registrovat členy horolezeckého oddílu, oddílů Klubu českých turistů apod. Výhodou jsou především nižší členské poplatky pro všechny členy a to včetně jejich rodinných příslušníků. Navíc předseda oddílu může získat výše uvedené dodatečné prémie za nové členy.

Individuální nabídku a formuláře vám rádi zašleme na vyžádání. Kontaktujte nás prosím na clenstvi@oeav.cz, anebo volejte 606 075 575.

Podmínky získání dodatečných prémií od kanceláře OEAV.CZ

  • Jste nejméně 30 dní u nás registrovaným členem Alpenvereinu/OEAV.CZ
  • Máte uhrazeno členství na na aktuální rok.
  • Novým členem Alpenvereinu se rozumí každý plně platící člen, který dosud v OeAV registrován vůbec nebyl.
  • Nový člen se registruje přes stránky oeav.cz anebo přímo v kanceláři OEAV.CZ, Údolní 57 Brno či na prodejnách Alpsport (Brno, Praha, Ostrava) a do přihlášky uvede, na čí doporučení se hlásí.
  • Nový člen uvede do poznámky v přihlášce na čí doporučení se hlásí.
Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění