Alpenverein OEAV.CZ Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

"Nemusíš až do vesmíru. Ale měl by sis plnit sny a my ti s tím pomůžeme!"

Cestování mění životy, plní sny a formuje pohled na svět. A to je něco, co ti organizátoři Cesty na měsíc chtějí dopřát, a proto vyhlašují tento cestovatelský grant!

Co pro to udělat?

Jdi na web cestanamesic.cz a napiš o tvé vysněné cestě! Nemusí trvat měsíc, klidně může být kratší. Napiš proč, kam a s kým chceš jet. Přidej pár fotek a motivační video, ať ví, kdo jsi. Ukaž, jak umíš o svojí cestě vyprávět. Prostě je pro svůj projekt musíš pořádně nadchnout!

Jak tě vybaví?

Vybraný projekt získá materiální podporu v hodnotě téměř 100.000 Kč ve formě oblečení, spacáků, zavazadel, batohů, jídla a mnoha dalšího.

Patizon tebe a tvého parťáka vybaví péřovými spacáky a bundami. A možná přihodí něco navíc. Adventure Menu se postará, abyste na cestu měli dostatek špičkového expedičního jídla. A Peak Design zajistí, abyste to všechno měli do čeho elegantně a organizovaně zabalit!

Alpenverein OEAV.CZ Cesta na Měsíc

Přihlaš se ještě dnes a vyraz třeba na Měsíc!

Napiš podrobnosti o své vysněné cestě, řekni, s kým chceš vyrazit a pošli motivační video.

Jdu do toho

Kdo za Cestou na Měsíc stojí?

Patizon

Patizon je českým výrobcem špičkových a ultralehkých péřových spacáků a bund. Zároveň stojí za celým projektem Cesta na měsíc, kterým chce naplnit význam svého oblíbeného hashtagu #deliveringdreams.

Adventure Menu

Adventure Menu je český výrobce toho nejchutnějšího expedičního jídla, ať už vakuově sušeného nebo sterilovaného, které si uvaříš i bez vařiče. A zároveň je jedním ze dvou partnerů tohoto projektu.

Peak Design

Peak Design vyrábí špičkové vybavení pro kreativní dobrodruhy, ať už jde o zavazadla, doplňky pro cestování nebo foto & video příslušenství. Je druhým partnerem projektu Cesta na měsíc.

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění