Alpenverein OEAV.CZ Snow Film Fest Brno

Do Brna přijde zima už tento týden v rámci Snow film festu

Kino Scala Brno 6. a 7.11. 2019

Ač je sníh ještě daleko a řidiče trápí pouze nutné přezutí na zimní pneumatiky, stovky lidí se již těší na 6. a 7.listopadu, kdy se brněnské kino Scala stane na dva dny centrem pro všechny milovníky zimních sportů. Již osmým rokem se v Brně bude konat  slavnostní promítání filmového festivalu Snow film fest. Tentokráte organizátoři přichystali i poutavé přednášky. Chybět nebudou prvovýstupy , snowkiting nebo extrémní zimní závody.

Alpenverein OEAV.CZ Snow Film Fest Brno

Pokud jste dobrodruzi a sportovci, cestujete do ciziny i po naší vlasti, hlídáte předpověď počasí a sněhové podmínky, abyste ve vhodnou chvíli stáli na svahu, na vrcholu a nebo u oblíbeného bufetu na křižovatce turistických cest, tak nejen pro vás je tu Snow film fest v Brně.

Snow Film Fest přináší prostřednictvím špičkových outdoorových filmů dobrodružství do všedních dní. Svým rozsahem je největší akcí svého druhu u nás. Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích během 6. a 7. listopadu  představí top aktivity zimní sezóny na plátně kina Scala. V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické pustiny i sportovní fanoušci.

„Chceme z  Brna udělat meku Snow film festu a věříme, že i přednášky o prvovýstupech v Pakistánu nebo extremních zimních závodech přitáhnou plno diváků „ říká organizátor Pavel Pichler z Travelbakers.

Letos se můžete těšit na film Queen Maud Land a hvězdně obsazenou expedici v čele s Alexem Hannoldem za zdoláváním skalních stěn daleko za polárním kruhem, na bezútěšné podmínky ostrova Onekotan uprostřed Ochotského moře. Kromě toho také na snímek Ice&Palms, cyklistický přejezd Alp, okořeněný o sjezdy těch nejzvučnějších alpských vrcholů, na blázna v neoprenu mezi krami ve filmu Surfer Dan, na dokument Můj svět, neboli zpověď extrémního sportovce Jana Vency Franckeho, a nebo na sbírání Střípků ze života horolezce Mirka Šmída.

www.snowfilmfest.cz

Aktuality

Alpenverein do konce roku zdarma

05. 11. 2019
Registrujte se již nyní na rok 2020 a po zbytek letošního roku můžete využívat všechny členské...

V. ročník AUTOCONT Skialp Koruna Beskyd je připraven

04. 11. 2019
50 registrovaných účastníků pro všechny tři závody měli pořadatelé seriálu AUTOCONT Skialp Koruna...

Montura Challenge 2020

10. 10. 2019
Montura Challenge je atraktivní kombinací soutěže a adrenalinové výzvy. Každý účastník bude...
Nahoru