Alpenverein OEAV.CZ Montura

Montura Challenge 2020

Montura Challenge je atraktivní kombinací soutěže a adrenalinové výzvy.
Každý účastník bude překonávat sám sebe při sbírání soutěžních kopců, které se nachází na území Česka i Slovenska. Budete to hlavně vy a vaše hlava, kterou budete překonávat. Odměnou vám bude nejen krásný výhled, ale především to vzrušení plné adrenalinu, které všichni známe. 

Alpenverein OEAV.CZ Montura

Tato soutěž nás opět klidně vytáhne z teplé postele v 6 ráno...o víkendu  O tom je hlavně naše Montura Challenge … Kromě překonávání sám sama sebe, budete samozřejmě soutěžit mezi úcastníky, kdy se budete předbíhat v množství kopců, budete jeden druhého motivovat, podíváte se na místa, která byste běžně nenavštívili a možná vyhrajete jednu z cen. Tou hlavní je plně připravený skialpový výlet s týmem Montura.

Neexistuje žádný limit, můžete kopce zdolávat, kdy budete chtít, v jakém budete chtít pořadí a jakou cestou zvolíte...hlavní je, že se dostanete nahoru vlastními silami.

Slibujeme, že si při výzvě užijete celou řadu emocí. Ne vždy to bude příjemné a plné úsměvů, ale ten příjde pokaždé, když stanete na dalším vrcholu a užijete si ten pocit a výhled. A k tomu je tu ten velký boj o spoustu cen v čele s jedinečným zájezdem do italských Alp.  

Alpenverein OEAV.CZ Montura

Dne 12.10.2019 bude spuštěn další ročník soutěže - MONTURA CHALENGE 2020

Informace & registrace

Aktuality

Pomoc nejen na horách

08. 01. 2020
Do hor nebo na cesty vyrážíme odpočívat, relaxovat, čerpat inspiraci, najít sebe, podávat výkony,...

Adam Ondra také skládá

06. 01. 2020
26letý brňák Adam Ondra je bezpochyby nejlepším současným lezcem planety a podle The Economist...

Vánoční provozní doba

22. 12. 2019
Naše kontaktní místo Alpenvereinu, prodejna a outdoorová půjčovna na Údolní 57 bude mít v průběhu...
Nahoru