Alpenverein OEAV.CZ Montura

Montura Challenge 2020

Montura Challenge je atraktivní kombinací soutěže a adrenalinové výzvy.
Každý účastník bude překonávat sám sebe při sbírání soutěžních kopců, které se nachází na území Česka i Slovenska. Budete to hlavně vy a vaše hlava, kterou budete překonávat. Odměnou vám bude nejen krásný výhled, ale především to vzrušení plné adrenalinu, které všichni známe. 

Alpenverein OEAV.CZ Montura

Tato soutěž nás opět klidně vytáhne z teplé postele v 6 ráno...o víkendu  O tom je hlavně naše Montura Challenge … Kromě překonávání sám sama sebe, budete samozřejmě soutěžit mezi úcastníky, kdy se budete předbíhat v množství kopců, budete jeden druhého motivovat, podíváte se na místa, která byste běžně nenavštívili a možná vyhrajete jednu z cen. Tou hlavní je plně připravený skialpový výlet s týmem Montura.

Neexistuje žádný limit, můžete kopce zdolávat, kdy budete chtít, v jakém budete chtít pořadí a jakou cestou zvolíte...hlavní je, že se dostanete nahoru vlastními silami.

Slibujeme, že si při výzvě užijete celou řadu emocí. Ne vždy to bude příjemné a plné úsměvů, ale ten příjde pokaždé, když stanete na dalším vrcholu a užijete si ten pocit a výhled. A k tomu je tu ten velký boj o spoustu cen v čele s jedinečným zájezdem do italských Alp.  

Alpenverein OEAV.CZ Montura

Dne 12.10.2019 bude spuštěn další ročník soutěže - MONTURA CHALENGE 2020

Informace & registrace

Aktuality

Montana pro členy Alpenvereinu

10. 10. 2019
Montana je dvouměsíčník pro horolezectví, lezení a částečně i skialpinismus. Z oddílového bulletinu...

Školní zájezdy CK V-tour

13. 09. 2019
Se začátkem školního roku je tu i zbrusu nový katalog školních zájezdů CK V-tour pro rok 2019/2020...

Alpenverein do konce roku zdarma

05. 09. 2019
Registrujte se již nyní na rok 2020 a po zbytek letošního roku můžete využívat všechny členské...
Nahoru