Alpenverein OEAV.CZ Výstava stanů 2023

Prodejní Výstava stanů 2023

Nový ročník, nové kategorie, nové produkty, nové výzvy i zážitky. I tak by se dala v kostce shrnout akce roku ve světě turistického a kempingového vybavení na území České republiky

Co na Výstavě stanů najdete

Od 31. 5. do 20. 8. 2023 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech v pořadí již 26. Výstava stanů. Největší akce svého druhu ve střední Evropě se představuje v rozšířeném formátu.

“Lidé často na pozvánku na Výstavu stanů reagují slovy - stan mám, nový nepotřebuji. Ale i když se stále držíme tradičního názvu Výstava stanů, akce zdaleka není jen o stanech. Naopak. Lákadel, které jsme si pro návštěvníky připravili je vícero.” doplňuje informace tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška.

Nově na vás, kromě 160 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce, 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobného počtu karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích, čeká také na 500 modelů batohů na turistiku, kolo i do města a více než 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového nábytku.

Na 200 m2 výstavní plochy naleznete také velký outlet obuvi na turistiku a volný čas s garantovanou slevou minimálně 30 % z DMOC.
I letos můžete očekávat dárky k nákupu, velké výstavní slevy a oblíbenou soutěž o atraktivní ceny.

Alpenverein OEAV.CZ Výstava stanů 2023

Prohlédněte, osahejte, vyzkoušejte - na Výstavě stanů je vše dovoleno

Nespornou výhodou a hlavní předností výstavy zůstává především možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Proto nesmí chybět spacákové a karimatkové ležení se zónou s oblázky pro ověření a porovnání pohodlí a odolnosti jednotlivých modelů.

Alpenverein OEAV.CZ Výstava stanů 2023

Špičkový servis a odborné poradenství na vysoké úrovni

S výběrem vhodného vybavení vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.

“U nás se odpovědi a rady dočká každý - úplný laik i ostřílený veterán. Velmi dobře si uvědomujeme, že každý zákazník má jiné potřeby, požadavky a jiná očekávání. Zakládáme si na tom, že u nás se vám dostane kvalitní péče a maximálně individuálního přístupu. Nezáleží na tom, zda hledáte spacák na chatu, křeslo na ryby nebo stan do Himalájí.” rozvádí jednu z hlavních předností Vít Hruška.

Přijďte si osahat a na vlastní kůži vyzkoušet vystavené vybavení od více než 80 značek z celého světa. Svátek turistiky a kempingu začíná 31. 5. 2023.

Alpenverein OEAV.CZ Výstava stanů 2023

Otevírací doba a cena vstupného

Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků. Hala se poprvé veřejnosti otevře již 31. 5. a poslední návštěvníky přivítá 20. 8. 2023.

Parkování přímo u vstupního vestibulu a vstup na Výstavu stanů jsou ZDARMA.

Výdejna na Výstavě stanů

Na Výstavu stanů je také možné objednat si jakékoliv zboží z e-shopu 4camping.cz. To si lze před nákupem na místě v klidu vyzkoušet a konzultovat s naším zkušeným personálem.

UŠETŘETE S ALPENVEREINEM
Alpenverein OEAV.CZ Výstava stanů 2023
Výstava stanů 2023
31.5. - 20.8. PVA Expo Praha Letňany

Největší akce svého druhu se 160 vystavenými stany, 350 spacáky, 300 karimatkami, 500 batohy a 300 modely kempingového nábytku pod jednou střechou.

Členové Alpenvereinu OEAV.CZ nakupují na výstavě levněji

Naši členové mají na Výstavě stanů slevu na veškeré, i zlevněné, zboží a zboží ve výprodejích. Sleva vám bude poskytnuta po předložení vaší členské karty u pokladny. Více informací o slevách.

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění