Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2019

Ročenka Alpenverein 2019

68 stran článků a fotografií ze světa hor doplněných informacemi o rakouském alpském svazu Alpenverein opět představuje celý záběr aktivit a služeb kanceláře Alpenverein - OEAV.CZ.

Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2019

V ucelené podobě jsou v ročence prezentovány nejen podmínky členství a oblíbeného pojištění, ale získáte také přehled o činnosti Alpenvereinu jako významné instituci pečující o horské chaty, turistické stezky a vůbec prostředí Alp.

Tyto zajímavé informace doplňují články převzaté z předních českých periodik zabývajících se horskými sporty, lezením a cestováním - magazín Everest, Koktejl, Montana, Snow a SWISSmag. Dále zde najdete obsáhlé tipy na vybrané destinace v rakouských a švýcarských Alpách z pohledu freeridu, lyžování, skialpinismu, via-ferrat, turistiky a dalších sportovních aktivit.

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ především mohou za zvýhodněných podmínek získat předplatné výše uvedených časopisů a hlanvě využít přes tři desítky voucherů k jednorázovám slevám v řadě (nejen) outdoorových prodejen v České republice a na Slovensku. Pro tyto jednorázové slevy nově slouží zvlášť vytištěný sešit bonusů & slev OEAV.CZ 2019, který je bezplatnou přílohou členské karty Alpenvereinu. Ušetříte tak často až 20% z hodnoty nákupu!

Horolezecké oddíly stejně jako individuální členové ČHS mají navíc nárok na zvýhodněné poplatky za členství/pojištění Alpenverein.

Ročenka je dispozici na kontaktních místech kanceláře OEAV.CZ zdarma, na vyžádání je také bezplatně zasílána poštou.

Autorkou fotografie je paní Romana Říhová, která s tímto snímkem obsadila první místo v naší velké fotosoutěži.

Prohlédněte si ročenku 2019 v PDF verzi >

Aktuality

Zahajujeme festival DO HOR!

22. 11. 2018
Přijďte si užít přednášky a besedy ve společnosti atletů, horských vůdců a dalších zajímavých hostů...

Davos – Klosters

16. 11. 2018
Davos Klosters je jednou z nejznámějších prázdninových destinací světa a nabízí mimořádně pestré...

Alpenverein do konce roku zdarma

05. 11. 2018
Registrujte se již nyní na rok 2019 a po zbytek letošního roku můžete využívat všechny členské...
Nahoru