Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2019

Ročenka Alpenverein 2019

68 stran článků a fotografií ze světa hor doplněných informacemi o rakouském alpském svazu Alpenverein opět představuje celý záběr aktivit a služeb kanceláře Alpenverein - OEAV.CZ.

Alpenverein OEAV.CZ ročenka 2019

V ucelené podobě jsou v ročence prezentovány nejen podmínky členství a oblíbeného pojištění, ale získáte také přehled o činnosti Alpenvereinu jako významné instituci pečující o horské chaty, turistické stezky a vůbec prostředí Alp.

Tyto zajímavé informace doplňují články převzaté z předních českých periodik zabývajících se horskými sporty, lezením a cestováním - magazín Everest, Koktejl, Montana, Snow a SWISSmag. Dále zde najdete obsáhlé tipy na vybrané destinace v rakouských a švýcarských Alpách z pohledu freeridu, lyžování, skialpinismu, via-ferrat, turistiky a dalších sportovních aktivit.

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ především mohou za zvýhodněných podmínek získat předplatné výše uvedených časopisů a hlanvě využít přes tři desítky voucherů k jednorázovám slevám v řadě (nejen) outdoorových prodejen v České republice a na Slovensku. Pro tyto jednorázové slevy nově slouží zvlášť vytištěný sešit bonusů & slev OEAV.CZ 2019, který je bezplatnou přílohou členské karty Alpenvereinu. Ušetříte tak často až 20% z hodnoty nákupu!

Horolezecké oddíly stejně jako individuální členové ČHS mají navíc nárok na zvýhodněné poplatky za členství/pojištění Alpenverein.

Ročenka je dispozici na kontaktních místech kanceláře OEAV.CZ zdarma, na vyžádání je také bezplatně zasílána poštou.

Autorkou fotografie je paní Romana Říhová, která s tímto snímkem obsadila první místo v naší velké fotosoutěži.

Prohlédněte si ročenku 2019 v PDF verzi >

Aktuality

JeLyMan 2019

19. 02. 2019
Zveme vás na závod v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého...

Kunstmeile Krems / Umělecká Galerie Kremž

19. 02. 2019
Kdejaký horal zná ten pocit nadšení z nadcházejícího dobrodružství, který ho doprovází cestou po...

Kempování na sněhu? Proč ne!

19. 02. 2019
Jste připraveni na zimní dobrodružství? Objevte okouzlující glampingové chatky od TCS Camping Scuol...
Nahoru