Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ Ročenka 2023

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2023

Začátek prosince je pro nás vždy milníkem, kdy ve formě obsáhlé brožury prezentujeme vše, co v kanceláři OEAV.CZ chceme a umíme našim členům Alpenvereinu do další sezóny nabídnout. A není toho vůbec málo, protože kancelář OEAV.CZ reprezentuje sekci Alpenverein Edelweiss v České republice již 25 let a za uplynulé čtvrtstoletí jsme se v našem servisu již pořádně rozkročili. Jsme proto rádi, že tato snaha o neustálé zdokonalování je odměňována stále narůstajícím počtem zájemců o členství. Letošní ročenku jsme proto vytiskli v rekordním nákladu. 

Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ Ročenka 2023

Cestování do Alp

80 stran čtení a fotografií není ovšem ani v letos zdaleka věnováno jen tématu Alpenvereinu. Naopak! V období předlouhých zimních večerů se kují cestovatelské plány na další sezónu, a proto ročenka obsahuje i celou řadu inspirativních článků z našich partnerských destinací v Rakousku, Švýcarsku, Slovinsku a Jižním Tyrolsku. 

I když se ve většině případů nejedná o naše autorské texty, při práci na překladech a kompletaci obsahu z dodaných zdrojů do každého článku vnášíme osobní znalost míst a lokálních atraktivit, takže čtenářům s čistým svědomím předkládáme ověřený výběr toho nejzajímavějšího, co daná lokace nabízí a dvoustrana v ročence snese. Jsme si samozřejmě vědomi toho, že hory jsou hřištěm nekonečných možností, takže žádný z článků není úplným návodem k použití, ale spíše impulsem k návštěvě aspoň webových stránek destinace. Dění v Alpách sledujeme průběžně, takže řada dalších cestovatelských tipů obohacuje náš Facebook a Instagram během celého roku.

Od našich partnerů

Členové Alpenvereinu jsou nesmírně rozmanitou komunitou zahrnující nadšence snad všech myslitelných aktivit a sportů, jimiž se lze v horském prostředí věnovat. Jsme proto rádi, že máme možnost spolupracovat s inspirativními partnery, kteří vynikají ve svém oboru a naši členové Alpenvereinu u nich mohou požívat mnohdy nadstandardních výhod. Prostřednictvím článků se tak můžete vydat do Himálaje s Klárou Kolouchovou (HIGH POINT), vybrat si správný spacák dle rad expertů z 4camping.cz, projít korsickou GR20 s CK KUDRNA, překonat nelezitelné cesty s Kathy Karlo (Magazín MONTANA) nebo třeba vyrazit na kole na konec světa s brašnami ORTLIEB.

Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ Ročenka 2023

Alpenverein díky výhodným nákupům zdarma

Opravdu hrdí jsme na množství slev a výhod, které mohou naši členové Alpenvereinu využívat v řadě (nejen) outdoorových prodejen a e-shopů v České republice a na Slovensku. Ušetříte tak často až 20 % z hodnoty nákupu! V ročence najdete jejich stručný výčet, úplnému přehledu je věnován samostatný sešit bonusů & slev OEAV.CZ 2023, který je bezplatnou přílohou námi vydávaných členských karet Alpenvereinu. 

Ročenka je dispozici na kontaktních místech kanceláře OEAV.CZ zdarma, na vyžádání ji také bezplatně zasíláme poštou. 

Kontaktní informace
 

Alpenverein Edelweiss OEAV.CZ Ročenka 2023

Dokumenty ke stažení

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění