Alpenverein OEAV.CZ snowboard zezula
Michael Pokorný

Snowboard Zezula zve na zimní opening

Sezona zimních sportů se blíží. Jste připraveni? Navštivte opening zimní sezóny v brněnské prodejně Snowboard Zezula a obohaťte svou zimní výbavu o věci z nové kolekce za skvělé ceny.  

alpenverein oeav snowboard zezula

Čerstvý prašan, horský vzduch a svoboda. Pocit, který všichni lyžaři a snowboardisté znají. Sezóna zimních sportů se pomalu blíží a s tím i čas oprášit svou zimní výbavu. Brněnská prodejna Snowboard Zezula hlásí, že je na první sníh připravena, a to ve velkém. Svou novou kolekci zahájí 13. 11. od 13 h slavnostní akcí, během které si můžete všechny novinky pořídit ve slevě. Na nezlevněné zboží pak čeká členy Alpenvereinu sleva 10 %. 

Nebudou chybět soutěže, ze kterých si výherci mohou odnést domů rovnou celou snowboardovou výbavu, dobré pivo, káva, hudební dj doprovod a pro opravdové milovníky, kteří si chtějí svůj oblíbený zimní sport zvěcnit na tělo, i tetovací koutek. Více o událostí naleznete na www.snowboard-zezula.cz

Ušetřete s Alpenvereinem
Alpenverein OEAV.CZ snowboard zezula
SNOWBOARD ZEZULA - sleva 10 %

Sleva se vztahuje pouze na nezlevněné zboží. Na prodejně se zákazník prokáže členskou kartou Alpenvereinu OEAV.CZ na daný rok, v internetové objednávce zadáním členského čísla ve tvaru 104-123456.

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění