Alpenverein OEAV.CZ 4camping sbirka

Udělejte radost sobě i druhým!

Historii 4camping možná znáte. Byla plná výzev. Stejně tak jsou plné výzev životy milionů lidí na celém světě. Pojďme jim společně pomoci!

Rok 2023 se blíží do svého finále a ve 4camping se rozhodli pro celofiremní sbírku outdoorového vybavení pro ty, kteří to potřebují nejvíce. A protože toho společně dokážeme určitě ještě víc, rádi bychom do této akce zapojili i vás a udělali tak radost těm, kteří v životě tolik štěstí neměli. Proto se ve 4camping rozhodli uspořádat sbírku na všech svých prodejnách po celé České republice!

Máte doma outdoorové vybavení, které už nevyužijete? Válí se vám doma roky nepoužívaný stan, spacák nebo karimatka a chcete udělat dobrou věc? Zastavte se v kterékoliv prodejně, ať už vyzvednout si zboží nebo jen pozdravit, a vezměte s sebou i nepoužívané vybavení, které nyní můžete darovat lidem v nouzi na jakékoliv výdejně 4camping po celé České republice. 

Sbírka bude trvat 9.– 26.11. 2023. Darované vybavení bude během těchto dní shromažďováno ve novém skladu v Pardubicích a 28. 11. 2023 na oslavu dne Giving Tuesday 4camping předá všechno těm, kteří vědí nejlépe, kdo tyto věci potřebuje nejvíc, a to charitám, se kterými je dohodnuta spolupráce!

Všechny důležité informace najdete na https://www.4camping.cz/clanky/novinky/udelejte-radost-sobe-i-druhym/

4camping
Největší nabídka outdoorového a kempingového vybavení ve střední Evropě.
Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění