V. ročník AUTOCONT Skialp Koruna Beskyd je připraven

50 registrovaných účastníků pro všechny tři závody měli pořadatelé seriálu AUTOCONT Skialp Koruna Beskyd již na konci října. To jen podtrhuje, že zájem o skialpové akce roste a Koruna Beskyd si za čtyři roky své existence získala velkou oblibu.

Alpenverein OEAV.CZ Skialpová koruna Beskyd 2020

Letos začne seriál 7. prosince SACHSPORT Skialp Sprintem při skiopeningu největšího beskydského lyžařského střediska na Bílé. Vše se odehraje na sjezdovkách, kde je vytyčena trať o délce cca 4 km s převýšením 600 m.

Dalším dílem seriálu je 10. ledna 2020 BUFF Skialp Vertical na Lysé hoře (trať o délce cca 5 km s převýšením 700m) a seriál končí 1. února 2020 náročným KILPI Skialp Maratonem také v oblasti Lysé hory s tratí o délce cca 27 km a  převýšením 1 500 m.

Po letech hledání optimálních tratí i formátu závodu si vše sedlo a tak letos nečekají účastníky žádné velké změny. Tou hlavní je asi skutečnost, že hodnocení seriálu je totožné s kategoriemi jednotlivých závodů a tak bude více oceněných i odměněných.

Určitě dobrou zprávou je, že letos nedojde k přímé kolizi beskydského Verticalu se závodem O dřevěného Krakonoše, který se koná až 25. ledna 2020.

Webové stránky závodu

 

Aktuality

Z otevírací doby máme dobu zavírací

13. 03. 2020
V souvislosti s aktuální verzí opatření proti šíření koronaviru je naše prodejna Brno, Údolní 57 do...

Švýcarsko výhodně

27. 02. 2020
Pokud hledáte aktivní dovolenu za příjemnou cenu, vybírejte destinaci i podle místní nabídky. Řada...

Horké novinky ve světě kol a elektrokol

26. 02. 2020
Jaké novinky pro milovníky cyklistiky letos připravili výrobci kol a elektrokol? V následujícím...
Nahoru