alpenverein oeav.cz výstava stanů 4camping

Výstava stanů je tady!

Od 31. 5. do 25. 8. 2024 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech v pořadí již 27. Výstava stanů.

Největší akce svého druhu ve střední Evropě se oproti loňsku představuje v rozšířeném formátu s nejširší nabídkou stanů, spacáků, karimatek a nově také oblečení a bot.

alpenverein oeav.cz výstava stanů 4camping

Výstava v novém

Produktová skladba opět doznala výrazných změn. Nově na vás, kromě 185 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce, 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobného počtu karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích, čeká také na 500 modelů batohů na turistiku, kolo i do města a více než 300 modelů křeselstolůorganizérů a dalšího kempingového nábytku.

Na Výstavě stanů naleznete také nabídku 300 modelů obuvi na turistiku a volný čas od 24 světových značek a nově také výběr z nabídky oblečení.

Pokud nenajdete, co hledáte, nezoufejte! Vybavení si můžete na Výstavu stanů objednat z našeho e-shopu a následně si ho na zdejší výdejně vyzkoušet a zakoupit.

alpenverein oeav.cz výstava stanů 4camping

Slevy, akce a co dál?

I letos můžete očekávat atraktivní výstavní slevy, speciální akce, dárky k nákupům a v neposlední řadě oblíbenou soutěž o hodnotné ceny.

Máte stan a nový nepotřebujete? Nebojte se, Výstava stanů není ani zdaleka jen o stanech. Lákadel je i letos vícero. Kromě stanů se můžete opět těšit na naprosto unikátní spacákové ležení i testovací prostor pro karimatky, ucelenou nabídku turistických a městských batohů a také tolik žádaný kempingový nábytek.“ upřesňuje informace tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška.

alpenverein oeav.cz výstava stanů 4camping

Hlavní výhody

Hlavní předností výstavy i pro letošek zůstává možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat a porovnat. To platí jak pro zboží vystavené na Výstavě stanů, tak také pro ty, které si objednáte z našeho e-shopu přímo na Výstavu stanu.

S výběrem vhodného vybavení vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.

Pro letošek se nám opět podařilo výstavu rozšířit o nové produkty a kategorie. Věříme, že návštěvníci naše úsilí ocení a že díky jejich podpoře získáme potřebné prostředky a energii pro další vylepšování a rozšiřování v letech budoucích.“ uzavírá představení Výstavy stanů Vít Hruška.

Výstava stanů je otevřená každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků. Parkování a vstup jsou ZDARMA.

alpenverein oeav.cz výstava stanů 4camping soutěž

Soutěž o ceny za 650 000 Kč

Nákupem na Prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody se můžete zapojit do hry o skvělé ceny.

Stačí vyplnit on-line anketní lístek buď přímo na Výstavě nebo v klidu z domova na této stránce a mít trochu štěstí. Losování bude probíhat každý z 12 týdnů. První losování proběhne 10.6. a pak každé následující pondělí. Celkem bude vylosováno 60 výherců.

TIP: Pokud nakoupíte hned zkraje Výstavy, bude váš soutěžní lístek až ve 12 losováních. Šanci na výhru zvyšujete i opakovanými nákupy, tedy více lístky v losování.

SLEVA PRO ČLENY ALPENVEREINU
logo 4camping
4camping

Využijte slevu 7 % na nákup prodejní Výstavě stanů i na e-shopu 4camping. Platí také na na veškeré, i zlevněné, zboží a zboží ve výprodejích.

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění