Alpenverein edelweiss OEAV.CZ časopis SNOW

Snow

Časopis SNOW je určen všem vyznavačům sjezdového lyžování, ale i skitouringu, freeridu a třeba i cestování s lyžemi do exotických krajů.

Vedle bohatého obsahu (časopis má 132 a více stran) najdete ve vybraných vydáních kupóny na zvýhodněné skipasy nejen pro česká lyžařská střediska – v běžné zimní sezóně jich bývá okolo třiceti. V každém ročníku vycházejí i dvě speciální vydání, jedno zaměřené na lyžařskou výbavu a druhé na zimní dovolenou. Nechybí ani testy a recenze lyží, inspirace pro cvičení a trénink nebo příběhy slavných lyžařských osobností. Vychází 7x ročně od října do března.

Ukázkové číslo zdarma z náhodného výběru časopisu SNOW z předchozí zimní sezony zasílá redakce: predplatne@snow.cz

Zvýhodněné předplatné

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ si mohou časopis SNOW objednat se slevou 98 Kč (20 %). Akční předplatné obsahuje sedm vydání SNOW počínaje dnem objednávky. Běžná cena je 490 Kč, pro členy OEAV platí zvýhodněná cena 392 Kč.

Po odeslání objednávkového formuláře vám na uvedený e-mail dorazí pokyny k úhradě předplatného. Časopis vám poté začne chodit na korespondenční adresu od nejbližíšího čísla. 

Objednávkou zvýhodněného předplatného zájemce uděluje souhlas se zpracováním a archivací osobních údajů redakci časopisu v tomto rozsahu.

 

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění