Alpenverein OEAV.CZ časopis SNOW

Snow

Časopis SNOW je určen všem vyznavačům sjezdového lyžování, ale i skitouringu, freeridu a třeba i cestování s lyžemi do exotických krajů.

Vedle širokého obsahu (časopis má až 200 stran) najdete v každém vydání kupóny na zvýhodněné skipasy nejen pro česká lyžařská střediska – v průběhu ročníku dostane předplatitel těchto kupónů okolo třiceti. Řada časopisů obsahuje i dvě speciální vydání, jedno zaměřené na lyžařskou dovolenou a druhé na aktuální výbavu, kde bývá v podrobném zahraničním testu detailně popsáno až 100 modelů lyží z aktuální sezóny. 

Ukázkové číslo zdarma z náhodného výběru časopisu SNOW z předchozí zimní sezony zasílá redakce: predplatne@snow.cz

Zvýhodněné předplatné

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ si mohou časopis Snow objednat se se slevou 98 Kč (20%). Promo předplatné obsahuje sedm vydání SNOW počínaje dnem objednávky. Běžná cena je 490 Kč, pro členy OEAV platí zvýhodněná cena 392 Kč. Nabídka platí pro doručování v rámci ČR.

Po odeslání objednávkového formuláře vám na uvedený e-mail dorazí pokyny k úhradě předplatného. Časopis vám po té začne chodit na korespondenční adresu od nejbližíšího čísla. 

Objednávkou zvýhodněného předplatného zájemce uděluje souhlas se zpracováním a archivací osobních údajů redakci časopisu v tomto rozsahu

Nahoru