Souhlas se zpracováním údajů pro marketingové účely

Odesláním souhlasu dobrovolně poskytuji společnosti OEAV.CZ s. r. o., IČ: 26222337, se sídlem Údolní 57, Brno své osobní údaje ke zpracování jména, příjmení, e-mailové adresy a případně poštovní adresy k marketingovým účelům, tzn. za účelem zasílání obchodních sdělení touto společností.

Jsem si vědom(-a), že společnost OEAV.CZ s. r. o. bude zpracovávat uvedené osobní údaje do doby, než udělený souhlas odvolám anebo po dobu 7 let.

Obchodní sdělení se mohou týkat nejen služeb a produktů OEAV.CZ s. r. o., ale i jejích spolupracujících partnerů. Jedná se zejména o zprostředkovatele členství/pojištění Alpenverein, cestovní kancelář V-tour a destinační agentury z alpských zemí.

OEAV.CZ s. r. o. se zavazuje, že osobní údaje nebudou poskytnuty našim obchodním partnerům a případná obchodní sdělení budou zasílána jen a pouze od OEAV.CZ s. r. o.

Bude-li obchodní sdělení obsahovat odkaz na webové stránky oeav.cz., jsem si vědom a souhlasím, že při prohlížení této webové stránky může v některých případech docházet ke zpracování mé IP adresy v souladu s naší cookie policy.

Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese clenstvi@oeav.cz anebo prostřednictvím webového odkazu, který je uveden v každém obchodním sdělení, které vám bude zasláno.

V souladu s čl. 15–20 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 máte zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na jejich opravu a právo na výmaz.

Registrace k odběru newsletteru

Námi registrovaným členům Alpenvereinu, a nejen jim, poskytujeme mj. servis v podobě pravidelně zasílaných e-mailových newsletterů. Obsahem jsou důležité informace týkající se členství a pojištění Alpenverein stejně celá řada tematických článků vztahujících se k námi pořádaným akcím anebo k novinkám u našich partnerů v Rakousku, Švýcarsku i v České republice.

Zadat e-mailovou adresu

Staňte se členem
Alpenvereinu

Využívejte skvělé pojištění nejen do hor s řadou dalších výhod.

Z aktuálního dění