Alpenverein OEAV.CZ 111 tipů Petr Čermák

Švýcarsko Grand Tour: 111 tipů

Jedinečný bedekr Petra Čermáka a Aleny Koukalové pro členy Alpenvereinu OEAV.CZ k předplatnému SwissMag jako dárek ZDARMA

Bedekr dobře poslouží nejen nováčkům, ale i pravidelným návštěvníkům Švýcarska. Ačkoli hlavní turistické cíle hravě objedete za jediný týden ať už díky špičkově udržovaným silnicím, nebo s pomocí detailně vypilované veřejné dopravy, příště můžete putovat pohlednicovou krajinou klidně znovu dokola. I v nejnavštěvovanějších lokalitách, jako jsou Luzern, Bern, Zermatt, Svatý Mořic či oblast velehorských železnic Jungfrau, najdete opomíjené „tajné“ tipy. A co teprve když se vydáte stranou hlavních turistických cest. 

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ bedekr Grand Tour: 111 tipů obdrží zdarma jako dárek k předplatnému magazínu SwissMAG anebo si jej mohou zakoupit v našem obchodě (zasíláme také poštou).

Alpenverein OEAV.CZ 111 tipů Petr Čermák

Autoři shromáždili za bezmála 20 let cestování do alpské země přes stovku námětů od domorodců i vlastních objevů. Všechna popsaná místa navštívili, ke každé ze 111 zastávek švýcarské Grand Tour připojili osobní tip, navíc s desítkami popsaných atrakcí a aktivit zdarma úspěšně nabourali předsudek o předražené zemi.

Autor pan Petr Čermák je novinář, autor bedekrů, nadšený železniční cestovatel a turistický průvodce, je celoživotním obdivovatelem a velkým fanouškem železnic. Nejvíc mu učarovaly dráhy v zemi mistrů světa v jízdě vlakem čili ve Švýcarsku. Zajímají ho poutavé příběhy spojené s budováním železnic v drsném alpském terénu, vyhledává horské túry po stopách stavitelů těchto drah a rád své zážitky a zkušenosti předává dál. V rámci festivalu DOHOR! vystoupí Petr Čermák jako hlavní host večera na téma Švýcarsko, země v srdci Alp.

Alpenverein OEAV.CZ Festival DOHOR!

Zveme vás na na velkou rodinnou výpravu po kolejích a v pohorkách do švýcarských Alp s nadšeným železničním cestovatelem a autorem úspěšných knižních průvodců Petrem Čermákem a dalšími hosty a to 21.3.2019 od 18 hod. na adrese: Zastupitelský sál radnice Brno-Střed, Dominikánská 264/2.

Podrobný program festivalového večera

Aktuality

Omezení provozu

19. 10. 2020
Od 15.10 do 30.10.2020 je provoz kanceláře OEAV.CZ omezen – prodejna na Údolní 57 je dočasně...

Když na druhém konci nikdo není

07. 10. 2020
Ve chvílích, kdy tě zatažená obloha a zavlhlé chyty připoutají na gauči, můžeš si rozsvítit...

Alpenverein do konce roku zdarma

04. 10. 2020
Registrujte se od 1. září na rok 2021 a po zbytek letošního roku můžete využívat všechny členské...
Nahoru