Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

MojeSvycarsko.com

Webovky na dovolenou ve Švýcarsku

Webové stránky, které vás inspirují a informují pro vaši cestu do Švýcarska. Naleznete tady praktické informace k cestě samotné, ale i aktuální stav počasí, výšku sněhové pokrývky i teplotu jezer ke koupání. Jsou tu pro vás připraveny trasy pěších i cyklistických túr, informace o jednotlivých regionech i soutěže o zajímavé ceny. Informace jsou vždy aktuální a ověřené. Základní informace jsou v českém jazyce. A tady je několik tipů na zajímavé sekce.

Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

Trasy pro výlety pěšky, na kole i na sněžnicích

Trasy pro výlety v létě i v zimě můžete hledat jak podle typu aktivity: pěší turistika, vysokohorská turistika, skialpové túry, cyklistika i horská kola nebo podle regionu, kam se chystáte. Zadat si ale můžete i vaši kondici a také čas, který chcete na výletě strávit. Ke stažení je pak i podrobná mapa a popis trasy. MojeSvycarsko.com

Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

Lanovky zdarma

Švýcarské regiony se v posledních letech snaží zatraktivnit letní pobyty speciálními kartami pro ubytované, které je opravňují k volnému využití lanovek, místní dopravy a slevám na vstupech na různé atrakce. Také řada měst má pro ubytované hosty městskou dopravu zdarma. Každý region má ale pro svou kartu specifický název, a tak není vždy jednoduché tuto nabídku rychle dohledat. Připravili jsme proto pro vás přímý odkaz na našem webu, kde veškeré informace k výhodným nabídkám najdete. MojeSvycarsko.com/navstevnickekarty

My Perfect Swiss Day

I když je název téhle rubriky v angličtině, jde o tipy českých cestovatelů. Do rubriky může přispívat každý, kdo má zájem. Podmínkou je, že výlet skutečně absolvoval a pošle nám svůj text i fotografie. Faktickou správnost samozřejmě ověřujeme. U každého tipu najdete také kontakt na autora pro případ, že byste si u něho ješte chtěli ověřit nějaké detaily. Rubrika běží od jara 2018 a dnes je tady již přes 60 tipů. Přispěvateli jsou hojně i Češi žijící ve Švýcarsku.
MojeSvycarsko.com/MyPerfectSwissDay

Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

Pozvánky ze švýcarských regionů

Řada regionů si turisty z Čech oblíbila a má zájem přivítat jich co nejvíce. Proto mají své texty na našich stránkách v českém jazyce a někteří mají dokonce i vlastní stránky v češtině. Švýcarům se líbí hlavně zájem Čechů o aktivní dovolenou v horách v létě i v zimě, který je jim také vlastní.

Představení regionů najdete na MojeSvycarsko.com

Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

Brožury, knihy i trička

Na stránkách MojeSvycarsko.com si můžete zdarma objednat i zaslání tištěných materiálů o Švýcarsku. V e-shopu si pak lze zakoupit tištěné průvodce a knihy o Švýcarsku, ale i drobné dárkové předměty se švýcarskými motivy a trička.

Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

Průjezdnost průsmyků

Kořením auto, moto i cyklocest po Švýcarsku jsou vysokohorské průsmyky, která jsou často ve výšce nad 2.000 m n.m. Kam byste jinde putovali lanovkou, se často dostanete autem. Jen je třeba dávat pozor na průjezdnost průsmyků. Vzhledem k nadmořské výšce tady zůstává dlouho ležet sníh a řada z nich je tak otevřena jen od poloviny června do poloviny října. Před cestou proto doporučujeme si zkontrovat aktuální stav průjezdnosti průsmyků na vaší trase. Navigace si s tím obvykle neporadí a dovede Vás klidně až k zavřené závoře.
MojeSvycarsko.com/doprava

Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

Aplikace pro iPhone a Android

S našimi bezplatnými aplikacemi pro iPhone a telefony s Androidem jsou užitečné informace, cenné tipy a vítané inspirace vždy po ruce.

Alpenverein OEAV.CZ | MojeSvycarsko.com

Švýcarsko na jedno kliknutí

Bližší a aktuální turistické informace o Švýcarsku naleznete na webu MojeSvycarsko.com, kde si také můžete zdarma objednat poštou brožury. Nezapomeňte sdílet své zážitky ze Švýcarska a akcí Switzerland Tourism na Instagramu s hashtagem #MojeSvycarsko – ty nejzajímavější fotografie budou otištěny v nadcházejícím vydání magazínu SWISSmag. Vaše top fotografie ze Švýcarska sdílené i s hashtagem #inLOVEwithSWITZERLAND naleznete na naší interaktivní mapě Švýcarska na speciálním webu inlovewithswitzerland.com

Alpenverein Mitgliedskarte 2021

Alpenverein

skvělé pojištění (nejen) do hor
Staňte se členy rakouského alpského svazu, získejte výhodné celoroční pojištění outdoorových aktvit s množstvím výhod navíc.
Registrace Express >

Články

Podle čeho vybírat oblečení na zimní sporty?

18. 11. 2021
Zima pomalu ale jistě klepe na dveře a to znamená jediné, je čas se připravit na nižší teploty....

Horské chaty v pohoří Rax

25. 10. 2021
Co milují Rakušané? Pořádnou porci Gullaschsuppe, pivo či osvěžující sklenku malinové limonády a...

Magdalena Habernig o ženách v Alpách

18. 10. 2021
Řekla bych, že v žádném jiném kolektivu nemáte se svými zákazníky (my jim ale říkáme hosté a z...
Nahoru