Ročenka Alpenverein 2018

Ročenka Alpenverein 2018

64 stran článků a fotografií ze světa hor doplněných informacemi o rakouském alpském svazu Alpenverein je novinkou, která významně rozšiřuje portfolio služeb kanceláře Alpenverein - OEAV.CZ. 

Ročenky Alpenverein

V ucelené podobě jsou v ročence prezentovány nejen podmínky členství a oblíbeného pojištění, ale získáte také přehled o činnosti Alpenvereinu jako významné instituci pečující o horské chaty, turistické stezky a vůbec prostředí Alp.

Tyto zajímavé informace doplňují články převzaté z předních českých periodik zabývajících se horskými sporty, lezením a cestováním, rozšířené o obsáhlé tipy přibližující vybrané lokality z rakouských a švýcarských Alp z pohledu freeridu, via-ferrat, turistiky a dalších sportovních aktivit.

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ mohou za zvýhodněných podmínek získat i předplatné časopisu Montana, stejně jako využít přes tři desítky dalších voucherů, s nimiž v řadě (nejen) outdoorových prodejen nakoupí se slevou až 20 %! Snadno tak ušetří více, než stojí samotné celoroční pojištění Alpenverein.

Horolezecké oddíly stejně jako individuální členové ČHS mají navíc nárok na zvýhodněné poplatky za členství/pojištění Alpenverein.

Ročenka je dispozici na kontaktních místech kanceláře OEAV.CZ zdarma, na vyžádání je také bezplatně zasílána poštou.

Prohlédněte si její  PDF verzi >

Partneři

Aktuality

Hledáme posilu do týmu

05. 10. 2018
Zajímá tě práce v příjemném outdoorovém prostředí v centru Brna a chtěl(a) bys  mít dlouhodobý...

Alpenverein do konce roku zdarma

01. 09. 2018
Registrujte se již nyní na rok 2019 a po zbytek letošního roku můžete využívat všechny členské...

Rockpoint Horská výzva 2018

30. 08. 2018
Už jen několik posledních dnů zbývá do konce on-line registrace k závěrečnému závodu Rock Point –...
Nahoru