Ročenka Alpenverein 2018

Ročenka Alpenverein 2018

64 stran článků a fotografií ze světa hor doplněných informacemi o rakouském alpském svazu Alpenverein je novinkou, která významně rozšiřuje portfolio služeb kanceláře Alpenverein - OEAV.CZ. 

Ročenky Alpenverein

V ucelené podobě jsou v ročence prezentovány nejen podmínky členství a oblíbeného pojištění, ale získáte také přehled o činnosti Alpenvereinu jako významné instituci pečující o horské chaty, turistické stezky a vůbec prostředí Alp.

Tyto zajímavé informace doplňují články převzaté z předních českých periodik zabývajících se horskými sporty, lezením a cestováním, rozšířené o obsáhlé tipy přibližující vybrané lokality z rakouských a švýcarských Alp z pohledu freeridu, via-ferrat, turistiky a dalších sportovních aktivit.

Členové Alpenvereinu registrovaní kanceláří OEAV.CZ mohou za zvýhodněných podmínek získat i předplatné časopisu Montana, stejně jako využít přes tři desítky dalších voucherů, s nimiž v řadě (nejen) outdoorových prodejen nakoupí se slevou až 20 %! Snadno tak ušetří více, než stojí samotné celoroční pojištění Alpenverein.

Horolezecké oddíly stejně jako individuální členové ČHS mají navíc nárok na zvýhodněné poplatky za členství/pojištění Alpenverein.

Ročenka je dispozici na kontaktních místech kanceláře OEAV.CZ zdarma, na vyžádání je také bezplatně zasílána poštou.

Prohlédněte si její  PDF verzi >

Partneři

Aktuality

Příroda a poznání s CK V-tour

28. 11. 2017

Pohodové programy s kombinací přírody, historických i kulturních zajímavostí přesně tak, abyste...

Fotosoutěž Alpenverein 2018

24. 11. 2017

Vyhrajte pobyt ve švýcarském Davosu a další skvělé ceny.

Hlasujte o nejlepší...

Práce s lavinovým vyhledávačem

22. 11. 2017

Zvláště slunečné počasí po vydatném sněžení a popřípadě silném větru je nejpravděpodobnější...

Nahoru